fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
Wyniki zawodów sezon 2012/2013
Get Adobe Flash player
Wyszukaj na stronie

Wyniki zawodów sezon 2012/2013

WYNIKI ZAWODÓW


JURGÓW 25.02.2013 LIGA



DZIEWCZĘTA  ROCZNIK 2005-2006


M. NR NAZWISKO I IMIĘ R KLUB MIASTO CZAS PKT
1 11 KOMOROWSKA NIKOLA 06 WKN WARSZAWA 37,87 50
2 12 BAŃDO MAGDALENA 05 FRAJDA ZAKOPANE 38,31 45
3 7 ZWIJACZ EWA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 38,40 42
4 10 ZIĘBA HANNA 05 FRAJDA ZAKOPANE 39,04 40
5 20 SZUMAŃSKA JOANNA 05 WKN WARSZAWA 39,94 38
6 3 WÓJCIK ZOFIA 05 WKN WARSZAWA 40,34 36
7 34 GOŹDZIEWIŃSKA KALINA 05 WKN WARSZAWA 40,84 34
8 5 BUKOWSKA ALEKSANDRA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 41,12 32
9 9 SUCHOWIAN IZABELLA 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 41,69 30
10 40 SZEWCZYK JULIA 05 WKN WARSZAWA 41,91 28
11 23 STĘPNIAK EMMA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 42,48 26
12 41 KRUŻEWSKA NINA 05 WTS DESKI WARSZAWA 42,65 24
13 13 TOMANEK LENA 06 WKN WARSZAWA 43,16 22
14 24 STĘPNIAK IGA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 43,44 20
15 15 GĄSIENICA ROJ ALICJA 05 FRAJDA ZAKOPANE 43,54 19
16 2 PALUCH MAJA 06 FRAJDA ZAKOPANE 44,31 18
17 14 WALKOSZ LILA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 44,43 17

22 ZALEWSKA HELENA 06 WKN WARSZAWA 44,43 17

32 PIĄTKOWSKA ZOSIA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 44,43 17
20 8 WALKOSZ RÓŻA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 44,74 14
21 30 BŁASIAK LENA 05 POTWORY WARSZAWA 44,94 13
22 21 BOBAK KAMILA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 45,65 12
23 38 STRYCHOWSKA HELENA 06 WKN WARSZAWA 45,74 11
24 1 KOSTYRA ASIA 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 45,92 10
25 28 RACZEW NINA 06 POTWORY WARSZAWA 46,53 9
26 19 NIŻNIK ANNA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 46,68 8
27 39 STANCZAK WUCZYŃSKA MARIA 06 POTWORY WARSZAWA 47,61 7
28 36 PACAŁOWSKA NINA 05 WKN WARSZAWA 47,68 6
29 37 LIZUN ERYKA 05 POTWORY WARSZAWA 48,39 5
30 27 LUTEREK KAROLINA 05 POTWORY WARSZAWA 49,64 4
31 31 BORS IGA 05 WKN WARSZAWA 50,26 3
32 17 GOŹDZIEWIŃSKA JAGODA 07 WKN WARSZAWA 56,66 2

16 BĄCZKOWSKA ELIZA 08 WKN WARSZAWA D









zgłoszono: 44, wystartowało: 33, sklasyfikowano: 32, zdyskfalifikowano: nr, 16










CHŁOPCY ROCZNIK 2005-2006 NUMERY STARTOWE CZERWONE









1 52 BRAIN ALEXEI 05 FRAJDA ZAKOPANE 38,99 50
2 64 WIELGUS MICHAŁ 05 FRAJDA ZAKOPANE 39,60 45
3 51 BAŁAŚ PAWEŁ 05 SP ZUBRZYCA DOLNA ZUBRZYCA D. 39,61 42
4 60 BRYK BERNARD 05 WKN WARSZAWA 39,92 40
5 53 BORS IWO 05 WKN WARSZAWA 40,09 38
6 55 ZIOBROWSKI STEFAN 05 FRAJDA ZAKOPANE 40,27 36
7 73 ZDORT JAN 05 WTS DESKI WARSZAWA 40,39 34
8 58 KOZAKIEWICZ IWO 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 40,60 32
9 61 LEWANDOWSKI MAKSYMILIAN 06 FRAJDA ZAKOPANE 41,31 30
10 65 KASPRZAK MATEUSZ 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 41,39 28
11 87 SZERSZENIEWICZ IWO 05 POTWORY WARSZAWA 41,61 26
12 59 LIS RAINER 05 FRAJDA ZAKOPANE 41,70 24
13 86 ŚWIĘTOCHOWSKI JASIEK 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 41,80 22
14 80 KLONECKI WOJCIECH 05 WTS DESKI WARSZAWA 42,52 20
15 77 GODLEWSKI JULIAN 05 POTWORY WARSZAWA 43,55 19
16 56 AMILKIEWICZ TYMOTEUSZ 05 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 43,56 18
17 66 MICHAŁOWSKI BENIAMIN 07 WKN WARSZAWA 44,41 17
18 68 STEBELSKI ANTONI 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 45,25 16
19 72 SERWATOWICZ MIKOŁAJ 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 46,59 15
20 76 DZIEDZIC KAROL 06 WKN WARSZAWA 47,75 14
21 93 ŻARDECKI ANDRZEJ 06 WKN WARSZAWA 48,50 13
22 70 KULPIŃSKI ANATOL 06 FRAJDA ZAKOPANE 48,84 12
23 88 STRYCHOWSKI STANISŁAW 06 WKN WARSZAWA 50,60 11
24 85 LEWANTY FRANCISZEK 05 WKN WARSZAWA 51,66 10
25 71 MATEJEK MICHAŁ 05 WKN WARSZAWA 51,70 9
26 67 GURYN MICHAŁ 07 WTS DESKI WARSZAWA 52,07 8
27 84 EBENSTEIN SZYMON 05 WKN WARSZAWA 1:02,07 7
28 63 FEDYK ADAM 05 FRAJDA ZAKOPANE 1:11,27 6
29 62 WÓJCIK PIOTR 05 KN SPORTEUM WARSZAWA D
30 75 BĄCZKOWSKI BARTOSZ 06 WKN WARSZAWA D
31 79 KEMPIŃSKI ADAM 05 WTS DESKI WARSZAWA D








zgłoszono: 43, wystartowało: 31, sklasyfikowano: 28, zdyskfalifikowano 3: nr. 62, 75, 79


DZIEWCZĘTA ROCZ 2003- 2004 NUMERY STARTOWE CZARNE









1 6 WÓJCIK ALEKSANDRA 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 36,32 50
2 12 RAFALSKA MATYLDA 03 WKN WARSZAWA 36,72 45
3 28 KEMPIŃSKA POLA 03 WTS DESKI WARSZAWA 37,50 42
4 5 KACZMARCZYK MARTYNA 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 38,43 40
5 1 SKARBEK MALCZEWSKA ANNA 03 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 38,57 38
6 18 HAMERA HELENA 04 WTS DESKI WARSZAWA 38,58 36
7 17 MAJERCZYK MARCELINA 04 FRAJDA ZAKOPANE 39,37 34
8 15 SAWICKA ANTONINA 03 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 39,44 32
9 7 RATAJCZYK KAROLINA 03 WKN WARSZAWA 39,50 30
10 3 BUBIEŃCZYK ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 39,67 28
11 14 BARTKOWSKA IGA 04 WKN WARSZAWA 39,98 26
12 13 GALICA ZUZANNA 03 FRAJDA ZAKOPANE 40,09 24
13 19 WALAS WIKTORIA 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 40,14 22
14 41 BARANOWSKA AMELIA 03 TN WARSZAWA WARSZAWA 40,21 20
15 20 GOLUBIŃSKA EWA 04 WKN WARSZAWA 40,54 19
16 43 SZUMAŃSKA JULIA 03 WKN WARSZAWA 40,73 18
17 44 MIELCZAREK ZUZANNA 03 WKN WARSZAWA 40,84 17
18 35 HOLSTEN MATYLDA 03 POTWORY WARSZAWA 41,13 16
19 16 WIERZBIK MARTYNA 03 WKN WARSZAWA 41,63 15
20 21 PAWLIK JÓZEFA 04 POTWORY WARSZAWA 41,71 14
21 31 SKRZYPEK MAJA 03 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 42,22 13
22 10 WILCZEK RENATA 04 FRAJDA ZAKOPANE 42,27 12
23 40 CIEŚLA MAJA 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 42,67 11
24 42 MILEJ MAJKA 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 44,17 10
25 36 BIELIŃSKA MAJA 04 POTWORY WARSZAWA 46,30 9
26 23 OKNIŃSKA JOANNA 04 POTWORY WARSZAWA 46,68 8
27 34 STRUSS ZOFIA 03 POTWORY WARSZAWA 1:22,26 7








zgłoszono: 44, wystartowało: 27, sklasyfikowano: 27




CHŁOPCY ROCZNIK 2003-2004 NUMERY STARTOWE CZARNE

















1 60 EJCHART TADEUSZ 03 WKN WARSZAWA 35,90 50
2 58 KUBICKI TOMASZ 03 WKN WARSZAWA 36,69 45
3 54 ZWIJACZ MAREK 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 36,85 42
4 65 TOMANEK JAN 03 WKN WARSZAWA 37,08 40
5 51 ZARZYCKI SZYMON 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 37,20 38
6 81 NOWACKI HENRYK 04 WTS DESKI WARSZAWA 38,23 36
7 62 BURKIEWICZ JAN 04 WKN WARSZAWA 38,26 34
8 85 KARWASIŃSKI GRZEGORZ 04 WTS DESKI WARSZAWA 38,40 32
9 57 WALCZUK KACPER 04 ST GS TEAM ZAKOPANE 38,44 30
10 94 GRZEGORZEWSKI MACIEJ 04 WKN WARSZAWA 38,68 28
11 73 DENDYS WOJCIECH 03 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 39,01 26
12 59 WALAS KACPER 04 FRAJDA ZAKOPANE 39,18 24
13 86 DUCH JAN 03 WTS DESKI WARSZAWA 39,23 22
14 87 MACIESZCZAK WOJCIECH 03 WTS DESKI WARSZAWA 39,66 20
15 71 DĄBKOWSKI MACIEJ 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 39,74 19
16 61 CHOWANIEC KRZYSZTOF 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 39,75 18
17 56 SUCHOWIAN MATEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 40,25 17
18 67 DUDZIUK PIOTR 03 WKN WARSZAWA 40,27 16
19 74 FIDO IGNACY 03 WKN WARSZAWA 40,93 15
20 69 NAMACZYŃSKI KASJUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 41,09 14
21 77 BARTCZAK LEOPOLD 04 WKN WARSZAWA 41,22 13
22 68 WAWRZYNIAK MATEUSZ 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 41,79 12
23 66 MARUSARZ JAN 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 41,86 11
24 80 CIAŁOWICZ ANTONI 04 WKN WARSZAWA 42,16 10
25 76 MARUSARZ STANISŁAW 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 43,59 9
26 82 SOCHA GRZEGORZ 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 44,47 8
27 90 KORYCKI ANTEK 04 POTWORY WARSZAWA 44,56 7
28 93 BARANOWSKI KORNEL 03 TN WARSZAWA WARSZAWA 44,76 6
29 83 DĘBSKI MICHAŁ 03 FRAJDA ZAKOPANE 48,60 5
30 89 BURHARD KAZIMIERZ 04 POTWORY WARSZAWA 50,26 4
31 72 SZYMAŃSKI IGOR 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 1:09,08 3
32 63 ORAWIEC SZYMON 03 KS FIRN ZAKOPANE 1:09,19 3
33 78 FURMANEK MICHAŁ 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 1:49,41 3
34 52 LEWIŃSKI MACIEJ 03 WKN WARSZAWA D
35 64 SOSNOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA D
36 75 BOBAK TADEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE D
37 55 KIERKOWSKI JULIUSZ 04 WKN WARSZAWA W








zgłoszono: 44, wystartowało: 37, sklasyfikowano: 33, zdyskfalifikowano 3: nr. 52, 64, 75,
nieukończył 1: nr.55





DZIEWCZĘTA ROCZ 2001- 2002 NUMERY STARTOWE ZIELONE









1 209 SAWICKA ANIELA 01 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 35,50 50
2 205 HREŚKA KATARZYNA 02 KS FIRN BAŃSKA N. 35,55 45
3 206 ANTEPOWICZ ZOFIA 01 WKN WARSZAWA 35,98 42
4 210 STASZEL ZOFIA 01 KS FIRN ZAKOPANE 36,23 40
5 203 PARNAS MAJA 01 WKN WARSZAWA 36,42 38
6 202 KOLASA DANUTA 02 KS FIRN NOWY TARG 36,46 36
7 208 GODLEWSKA MARIA 01 WKN WARSZAWA 36,57 34
8 201 GRABOWSKA ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 36,65 32
9 207 MARUSARZ ANNA 01 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 36,70 30
10 214 REWERELLI MELANIA 02 WKN WARSZAWA 37,67 28
11 216 DOMINIEWSKA JOANNA 02 WKN WARSZAWA 37,83 26
12 217 KORSAK ZOFIA 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 38,46 24
13 215 BOGUCKA MELANIA 02 WKN WARSZAWA 39,48 22
14 213 BANAK ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 39,82 20
15 223 WAWRZYNIAK EWELINA 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 41,17 19
16 234 JAROSZ ZUZANNA 02
ŁĘTOWE 42,40 18
17 224 PACAŁOWSKA POLA 02 WKN WARSZAWA 42,69 17
18 218 CHOWANIEC ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 44,34 16
19 227 LEŚNICKA MARIA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 46,34 15

212 WYSOCKA OLIWIA 01 KS FIRN ZAKOPANE W








zgłoszono: 34, wystartowało: 20, sklasyfikowano: 19, nieukończyło 1: nr. 212



CHŁOPCY ROCZNIK 2001-2002 NUMERY STARTOWE ZIELONE









1 243 TOPOROWSKI JAKUB 01 MITAN SKI ZAKOPANE 35,57 50
2 244 WOŁK LEWANOWICZ JAN 01 WKN WARSZAWA 35,60 45
3 250 OLSZEWSKI FILIP 01 WKN WARSZAWA 35,85 42
4 252 FIGIEL RAFAŁ 02 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 36,32 40
5 255 WALCZUK MACIEJ 02 ST GS TEAM ZAKOPANE 36,63 38
6 251 MARCISZ MIŁOSZ 02 FRAJDA ZAKOPANE 36,85 36
7 248 SANETRA BARTŁOMIEJ 02 MKS SKRZYCZNE SZCZYRK 36,89 34
8 253 MICHALSKI STEFAN 02 WKN WARSZAWA 37,12 32
9 278 ZATOŃSKI LEW 02 WTS DESKI WARSZAWA 37,13 30
10 261 ZAHRADNICZEK JAKUB 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 37,15 28
11 258 GONTAR JULIAN 02 KN SPORTEUM ZAKOPANE 37,28 26
12 275 GODLEWSKI JAKUB 02 POTWORY WARSZAWA 37,59 24
13 256 LEWIŃSKI TOMASZ 02 WKN WARSZAWA 37,62 22
14 245 GUZIK MAKSYMILIAN 02 FRAJDA ZAKOPANE 37,77 20
15 269 FRONCZAK MAKSYMILIAN 02 WTS DESKI WARSZAWA 37,78 19
16 259 ZALEWSKI SZYMON 02 WKN WARSZAWA 37,88 18
17 242 BACHLEDA SZELIGA TYMEK 01 KS FIRN ZAKOPANE 37,91 17
18 277 BOROWIK MARCIN 02 WTS DESKI WARSZAWA 38,03 16
19 273 DUDZIUK JAKUB 01 WKN WARSZAWA 38,21 15

292 NOWAK JAKUB 02 UKS KIELCE KIELCE 38,21 15
21 266 FIDO ALEKSANDER 02 WKN WARSZAWA 38,31 13
22 284 BOROWIK BARTOSZ 02 WTS DESKI WARSZAWA 38,43 12
23 281 RADZIWIŁŁ KONSTANTY 02 WTS DESKI WARSZAWA 38,61 11
24 247 BLANC LEON 01 WKN WARSZAWA 38,73 10
25 282 ZDORT LUDWIK 02 WTS DESKI WARSZAWA 38,82 9
26 280 MAŁACHOWSKI JAKUB 02 WTS DESKI WARSZAWA 38,88 8
27 276 BIERNACKI MIKOŁAJ 02 WKN WARSZAWA 39,09 7
28 294 GAWĘCKI MATEUSZ 01 UKS KIELCE KIELCE 39,42 6
29 288 OKNIŃSKI JAKUB 01 POTWORY WARSZAWA 41,50 5
30 262 WALKOSZ BARTŁOMIEJ 02 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 42,02 4
31 249 NIŻNIK ADAM 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 42,19 3
32 274 GURYN SEBASTIAN 02 WTS DESKI WARSZAWA 45,48 3
33 254 POPPE MATEUSZ 02 WKN WARSZAWA 51,09 3
34 295 DĘBEK KACPER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 1:01,72 3
35 246 GUŃKA JAN 01 KS FIRN ZAKOPANE 1:19,82 3

257 KASPRZAK KACPER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA D

290 BURCHARD KRZYSZTOF 02 POTWORY WARSZAWA W

293 SZKOŁA BARTEK 02 UKS KIELCE KIELCE W








zgłoszono: 55, wystartowało: 38, sklasyfikowano: 35, zdyskfalifikowano 1: nr. 257
nieukończyło 2: nr. 290, 293




LITWINKA 13.02.2013 LIGA

 

M. NR NAZWISKO I IMIĘ R KLUB MIASTO CZAS PKT










DZIEWCZĘTA  ROCZNIK 2005-2006










1 3 KOMOROWSKA NIKOLA 06 WKN WARSZAWA 40,85 50
2 14 ZIĘBA HANNA 05 FRAJDA ZAKOPANE 41,92 45
3 2 BUKOWSKA ALEKSANDRA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 42,53 42
4 13 BAŃDO MAGDALENA 05 FRAJDA ZAKOPANE 43,80 40
5 8 WÓJCIK ZOFIA 05 WKN WARSZAWA 44,28 38
6 10 WALKOSZ RÓŻA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 45,35 36
7 15 PALUCH MAJA 06 FRAJDA ZAKOPANE 45,85 34
8 1 GĄSIENICA ROJ ALICJA 05 FRAJDA ZAKOPANE 45,86 32
9 7 SUCHOWIAN IZABELLA 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 45,87 30
10 9 WALKOSZ LILA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 46,38 28
11 12 TOMANEK LENA 06 WKN WARSZAWA 47,06 26
12 16 KOSTYRA ASIA 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 47,18 24
13 17 NIŻNIK ANNA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 48,82 22
14 5 KOLASA BARBARA 06 KS FIRN ZAKOPANE 49,96 20
15 6 KAMIŃSKA ALINA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 1:03,85 19








zgłoszono: 21, wystartowało: 15, sklasyfikowano: 15,




















CHŁOPCY ROCZNIK 2005-2006











1 44 KOZAKIEWICZ IWO 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 42,22 50
2 36 LEWANDOWSKI MAKSYMILIAN 06 FRAJDA ZAKOPANE 42,58 45
3 38 BRAIN ALEXEI 05 FRAJDA ZAKOPANE 43,02 42
4 31 ZIOBROWSKI STEFAN 05 FRAJDA ZAKOPANE 43,55 40
5 41 KASPRZAK MATEUSZ 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 44,35 38
6 43 BAŁAŚ PAWEŁ 05 SP ZUBRZYCA DLN ZUBRZYCA DLN 44,57 36
7 40 LIS RAINER 05 FRAJDA ZAKOPANE 44,76 34
8 32 WÓJCIK PIOTR 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 45,98 32
9 37 BRYK BERNARD 05 WKN WARSZAWA 46,24 30
10 39 AMILKIEWICZ TYMOTEUSZ 05 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 47,19 28
11 48 KULPIŃSKI ANATOL 06 FRAJDA ZAKOPANE 50,38 26
12 34 FEDYK ADAM 05 FRAJDA ZAKOPANE 50,84 24
13 47 SERWATOWICZ MIKOŁAJ 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 51,11 22
14 33 SIKORA MARCEL 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 52,71 20
15 35 WIELGUS MICHAŁ 05 FRAJDA ZAKOPANE 1:23,19 19








zgłoszono: 21, wystartowało: 15, sklasyfikowano: 15,












DZIEWCZĘTA ROCZ 2003- 2004



1 70 RATAJCZYK KAROLINA 03 WKN WARSZAWA 38,41 50
2 63 RAFALSKA MATYLDA 03 WKN WARSZAWA 38,61 45
3 76 BUŚKO OLIWIA 03 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 38,62 42
4 71 KOBZDEJ WERONIKA 04 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 40,83 40
5 67 WÓJCIK OLA 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 41,27 38
6 68 KACZMARCZYK MARTYNA 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 41,41 36
7 73 BUBIEŃCZYK ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 41,57 34
8 66 GALICA ZUZANNA 03 FRAJDA ZAKOPANE 41,70 32
9 64 BARTKOWSKA IGA 04 WKN WARSZAWA 42,11 30
10 72 GÓRA WIKTORIA 04 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 42,14 28
11 87 GOLUBIŃSKA EWA 04 WKN WARSZAWA 45,01 26
12 75 BEŁTOWSKA MARCELINA 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 51,54 24








zgłoszono:27, wystartowało: 12, sklasyfikowano: 12,












CHŁOPCY ROCZNIK 2003-2004



1 98 ZWIJACZ MAREK 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 37,70 50
2 99 KUBICKI TOMASZ 03 WKN WARSZAWA 37,89 45
3 103 TOMANEK JAN 03 WKN WARSZAWA 37,96 42
4 104 EJCHART TADEUSZ 03 WKN WARSZAWA 38,22 40
5 105 SOSNOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA 38,30 38
6 97 KIERKOWSKI JULIUSZ 04 WKN WARSZAWA 38,46 36
7 92 GRZEGORZEWSKI MACIEJ 04 WKN WARSZAWA 38,56 34
8 100 ZARZYCKI SZYMON 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 39,14 32
9 112 WALAS KACPER 04 FRAJDA ZAKOPANE 39,24 30
10 94 ORAWIEC SZYMON 03 KS FIRN ZAKOPANE 39,55 28
11 109 CHOWANIEC KRZYSZTOF 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 39,57 26
12 91 WALCZUK KACPER 04 ST GS TEAM ZAKOPANE 39,64 24
13 95 SUCHOWIAN MATEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 39,77 22
14 119 SZYMAŃSKI IGOR 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 40,56 20
15 102 LEWIŃSKI MACIEJ 03 WKN WARSZAWA 40,66 19
16 96 BURKIEWICZ JAN 04 WKN WARSZAWA 40,72 18
17 111 NAMACZYŃSKI KASJUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 40,88 17
18 121 DUSZYŃSKI ANTONI 04 WKN WARSZAWA 41,18 16
19 108 DUDZIUK PIOTR 03 WKN WARSZAWA 42,41 15
20 116 FIDO IGNACY 03 WKN WARSZAWA 42,64 14
21 113 DĄBKOWSKI MACIEJ 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 42,92 13
22 106 MARUSARZ JAN 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 43,00 12
23 107 WAWRZYNIAK MATEUSZ 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 44,45 11
24 115 BOBAK TADEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 44,70 10
25 117 MARUSARZ STANISŁAW 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 45,93 9
26 123 DĘBSKI MICHAŁ 03 FRAJDA ZAKOPANE 1:33,07 8








zgłoszono:35, wystartowało: 27, sklasyfikowano: 26; dyskwalifikacja: 1 - nr 114



DZIEWCZĘTA ROCZ 2001- 2002











1 27 HREŚKA KATARZYNA 02 KS FIRN BAŃSKA N. 36,40 50
2 1 GRABOWSKA ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 36,56 45
3 4 SAWICKA ANIELA 01 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 36,97 42
4 3 ANTEPOWICZ ZOFIA 01 WKN WARSZAWA 37,34 40
5 13 STASZEL ZOFIA 01 KS FIRN ZAKOPANE 37,40 38
6 12 WYSOCKA OLIWIA 01 KS FIRN ZAKOPANE 37,47 36
7 5 KOLASA DANUTA 02 KS FIRN NOWY TARG 37,60 34
8 11 MARUSARZ ANNA 01 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 37,90 32
9 15 KARABANOWSKA HELENA 01 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 38,07 30
10 17 PARNAS MAJA 01 WKN WARSZAWA 38,19 28
11 9 GODLEWSKA MARIA 01 WKN WARSZAWA 38,27 26
12 2 REWERELLI MELANIA 02 WKN WARSZAWA 38,33 24
13 22 CHUDZIK KLAUDIA 01 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 40,52 22
14 16 BANAK ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 40,74 20
15 14 BOGUCKA MELANIA 02 WKN WARSZAWA 40,77 19
16 23 DUSZYŃSKA HANNA 02 WKN WARSZAWA 41,03 18
17 24 PACAŁOWSKA POLA 02 WKN WARSZAWA 41,52 17
18 19 WAWRZYNIAK EWELINA 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 43,04 16
19 18 CHOWANIEC ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 45,50 15








zgłoszono:30, wystartowało: 19, sklasyfikowano: 19;












CHŁOPCY ROCZNIK 2001-2002











1 48 TOPOROWSKI JAKUB 01 MITAN SKI ZAKOPANE 36,52 50
2 49 OLSZEWSKI FILIP 01 WKN WARSZAWA 36,72 45
3 45 GUŃKA JAN 01 KS FIRN ZAKOPANE 36,89 42
4 43 MARCISZ MIŁOSZ 02 FRAJDA ZAKOPANE 37,13 40
5 41 BLANC LEON 01 WKN WARSZAWA 37,39 38
6 52 WALCZUK MACIEJ 02 ST GS TEAM ZAKOPANE 37,64 36
7 53 FIGIEL RAFAŁ 02 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 37,70 34
8 42 KARABANOWSKI PIOTR 01 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 37,76 32
9 47 POPPE MATEUSZ 02 WKN WARSZAWA 38,23 30
10 57 GUZIK MAKSYMILIAN 02 FRAJDA ZAKOPANE 38,45 28
11 70 GRĘDA JAKUB 01 UKS SKI TEAM LĄDEK ZDRÓJ 38,81 26
12 71 KINAL JAN 02 UKS SKI TEAM LĄDEK ZDRÓJ 38,94 24
13 51 MICHALSKI STEFAN 02 WKN WARSZAWA 39,10 22
14 55 BACHLEDA SZELIGA TYMEK 01 KS FIRN ZAKOPANE 39,11 20
15 58 RUSZEL JAN 02 WKN WARSZAWA 39,19 19
16 56 LEWIŃSKI TOMASZ 02 WKN WARSZAWA 39,83 18
17 65 FIDO ALEKSANDER 02 WKN WARSZAWA 40,03 17
18 44 GONTAR JULIAN 02 KN SPORTEUM ZAKOPANE 40,29 16
19 54 NIŻNIK ADAM 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 40,46 15
20 60 ZAHRADNICZEK JAKUB 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 40,47 14
21 72 CZAJKOWSKI BARTOSZ 02 FRAJDA ZAKOPANE 40,97 13
22 74 DUDZIUK JAKUB 01 WKN WARSZAWA 41,19 12
23 61 WALKOSZ BARTŁOMIEJ 02 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 41,48 11








zgłoszono:34, wystartowało: 24, sklasyfikowano: 23; dyskwalifikacja: 1 - nr 50,

Kliknij na link aby zobaczyć
Wyniki zawódów z Tatrzańskiej Euroligi Zjazdowej  na Słowacji 30.01.2013 roku

http://www.podhale-sport.pl/downloads/vysledky_lyze_TTL_1.pdf

 

 

 RUSIN SKI 23.01.2013 LIGA

M. NR NAZWISKO I IMIĘ R KLUB MIASTO CZAS PKT










DZIEWCZĘTA  ROCZNIK 2005-2006











1 3 ZWIJACZ EWA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 44,72 50
2 6 KOMOROWSKA NIKOLA 06 WKN WARSZAWA 45,60 45
3 10 GĄSIENICA ROJ ALICJA 05 FRAJDA ZAKOPANE 47,52 42
4 30 PALUCH MAJA 06 FRAJDA ZAKOPANE 47,84 40
5 24 BUKOWSKA ALEKSANDRA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 48,34 38
6 23 SZUMAŃSKA JOANNA 05 WKN WARSZAWA 48,88 36
7 19 WÓJCIK ZOFIA 05 WKN WARSZAWA 50,19 34
8 15 WALKOSZ LILA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 50,27 32
9 8 TOMANEK LENA 06 WKN WARSZAWA 50,71 30
10 9 WALKOSZ RÓŻA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 51,52 28
11 22 KORCZAK LUIZA 06 WKN WARSZAWA 53,64 26
12 25 SUCHOWIAN IZABELLA 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 54,36 24
13 20 KOSTYRA ASIA 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 54,38 22
14 13 KOLASA BARBARA 06 KS FIRN ZAKOPANE 54,78 20
15 4 BOBAK KAMILA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 57,79 19
16 21 AUGUSTYNOWICZ ULA 06 WKN WARSZAWA 1:01,39 18
17 17 KAMIŃSKA ALINA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 1:07,99 17
















zgłoszono: 34, wystartowało: 18, sklasyfikowano: 17, zdyskwalifikowano: 1 - nr 16











CHŁOPCY ROCZNIK 2005-2006












1 46 BRAIN ALEXEI 05 FRAJDA ZAKOPANE 44,77 50
2 41 ZIOBROWSKI STEFAN 05 FRAJDA ZAKOPANE 45,32 45
3 47 WIELGUS MICHAŁ 05 FRAJDA ZAKOPANE 46,02 42
4 45 LEWANDOWSKI MAKSYMILIAN 06 FRAJDA ZAKOPANE 46,79 40
5 43 KOZAKIEWICZ IWO 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 47,15 38
6 48 BORS IWO 05 WKN WARSZAWA 47,15 38
7 42 LIS RAINER 05 FRAJDA ZAKOPANE 48,69 34
8 55 BRYK BERNARD 05 WKN WARSZAWA 49,18 32
9 52 WÓJCIK PIOTR 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 49,29 30
10 44 KASPRZAK MATEUSZ 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 49,64 28
11 58 TRZYŃSKI IWO 05 WKN WARSZAWA 51,33 26
12 49 TOPOROWSKI KAROL 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 51,89 24
13 57 MATEJEK MICHAŁ 05 WKN WARSZAWA 52,40 22
14 53 AMILKIEWICZ TYMOTEUSZ 05 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 53,02 20
15 60 SIKORA MARCEL 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 56,98 19
16 54 FEDYK ADAM 05 FRAJDA ZAKOPANE 57,17 18
17 69 GAURA SZYMON 06 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 1:00,86 17








zgłoszono: 34, wystartowało: 19, sklasyfikowano: 17, zdyskwalifikowano: 2 - nr 56, 59



DZIEWCZĘTA ROCZ 2003- 2004











1 11 MICHAŁOWSKA ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 41,48 50
2 3 WÓJCIK OLA 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 41,83 45
3 6 RATAJCZYK KAROLINA 03 WKN WARSZAWA 42,12 42
4 10 SKARBEK MALCZEWSKA ANNA 03 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 42,17 40
5 12 RAFALSKA MATYLDA 03 WKN WARSZAWA 42,35 38
6 9 KACZMARCZYK MARTYNA 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 44,59 36
7 4 SAWICKA ANTONINA 03 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 44,94 34
8 14 GALICA ZUZANNA 03 FRAJDA ZAKOPANE 45,46 32
9 5 BUBIEŃCZYK ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 46,03 30
10 26 WALAS WIKTORIA 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 46,16 28
11 18 MAJERCZYK MARCELINA 04 FRAJDA ZAKOPANE 46,47 26
12 7 WILCZEK RENATA 04 FRAJDA ZAKOPANE 47,55 24
13 15 GÓRA WIKTORIA 04 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 47,79 22
14 8 WIERZBIK MARTYNA 03 WKN WARSZAWA 48,16 20
15 20 BARTKOWSKA IGA 04 WKN WARSZAWA 48,53 19
16 21 SZUMAŃSKA JULIA 03 WKN WARSZAWA 49,20 18
17 19 BEŁTOWSKA MARCELINA 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 57,29 17








zgłoszono: 38, wystartowało: 17, sklasyfikowano: 17,




















CHŁOPCY ROCZNIK 2003-2004












1 48 ZWIJACZ MAREK 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 39,42 50
2 42 EJCHART TADEUSZ 03 WKN WARSZAWA 39,89 45
3 73 MAJERCZYK STANISŁAW 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 40,39 42
4 45 KUBICKI TOMASZ 03 WKN WARSZAWA 40,53 40
5 41 LEWIŃSKI MACIEJ 03 WKN WARSZAWA 40,65 38
6 43 GRZEGORZEWSKI MACIEJ 04 WKN WARSZAWA 40,97 36
7 61 SOSNOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA 41,13 34
8 53 KIERKOWSKI JULIUSZ 04 WKN WARSZAWA 41,65 32
9 51 ORAWIEC SZYMON 03 KS FIRN ZAKOPANE 42,61 30
10 46 WALCZUK KACPER 04 ST GS TEAM ZAKOPANE 42,62 28
11 78 WALAS KACPER 04 FRAJDA ZAKOPANE 42,93 26
12 59 MARUSARZ JAN 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 42,97 24
13 44 ZARZYCKI SZYMON 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 43,36 22
14 55 SUCHOWIAN MATEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 43,67 20
15 52 BURKIEWICZ JAN 04 WKN WARSZAWA 43,86 19
16 60 DENDYS WOJCIECH 03 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 44,01 18
17 56 CHOWANIEC KRZYSZTOF 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 44,02 17
18 68 KRÓL KOSMA 03 WKN WARSZAWA 44,13 16
19 49 DUDZIUK PIOTR 03 WKN WARSZAWA 44,22 15
20 57 NAMACZYŃSKI KASJUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 44,42 14
21 72 FIDO IGNACY 03 WKN WARSZAWA 45,17 13
22 71 SZYMAŃSKI IGOR 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 46,72 12
23 58 DĄBKOWSKI MACIEJ 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 46,82 11
24 54 WAWRZYNIAK MATEUSZ 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 47,21 10
25 70 WIELGUS KRZYSZTOF 03 FRAJDA ZAKOPANE 47,44 9
26 66 MARUSARZ STANISŁAW 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 47,78 8
27 64 FURMANEK MICHAŁ 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 48,84 7
28 50 TOMANEK JAN 03 WKN WARSZAWA 49,11 6
29 63 BOBAK TADEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 50,04 5
30 65 SOCHA GRZEGORZ 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 50,29 4








zgłoszono: 42, wystartowało: 30, sklasyfikowano: 30,












DZIEWCZĘTA ROCZ 2001- 2002



1 11 SAWICKA ANIELA 01 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 39,49 50
2 3 GRABOWSKA ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 39,68 45
3 5 KOLASA DANUTA 02 KS FIRN NOWY TARG 39,89 42
4 6 ANTEPOWICZ ZOFIA 01 WKN WARSZAWA 39,99 40
5 16 WYSOCKA OLIWIA 01 KS FIRN ZAKOPANE 40,32 38
6 22 KRÓL KAROLINA 02 KS NARCIARNIA NOWY SĄCZ 40,39 36
7 12 GODLEWSKA MARIA 01 WKN WARSZAWA 40,45 34
8 1 MARUSARZ ANNA 01 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 40,88 32
9 10 REWERELLI MELANIA 02 WKN WARSZAWA 40,90 30
10 8 STASZEL ZOFIA 01 KS FIRN ZAKOPANE 41,27 28
11 7 DOMINIEWSKA JOANNA 02 WKN WARSZAWA 41,57 26
12 15 BOGUCKA MELANIA 02 WKN WARSZAWA 42,52 24
13 4 KORSAK ZOFIA 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 42,71 22
14 17 BANAK ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 43,47 20
15 21 WAWRZYNIAK EWELINA 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 45,09 19
16 23 BUKOWSKA KATARZYNA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 46,67 18
17 27 AMILKIEWICZ ZUZANNA 01 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 47,30 17
18 20 CHOWANIEC ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 48,33 16








zgłoszono: 30, wystartowało: 19, sklasyfikowano: 18, nie ukończyło: 1 - nr 26



CHŁOPCY ROCZNIK 2001-2002












1 54 TOPOROWSKI JAKUB 01 MITAN SKI ZAKOPANE 38,09 50
2 44 GUŃKA JAN 01 KS FIRN ZAKOPANE 38,33 45
3 41 MARCISZ MIŁOSZ 02 FRAJDA ZAKOPANE 38,71 42
4 43 SANETRA BARTŁOMIEJ 02 MKS SKRZYCZNE SZCZYRK 38,79 40
5 45 BLANC LEON 01 WKN WARSZAWA 39,55 38
6 53 WOŁK LEWANOWICZ JAN 01 WKN WARSZAWA 39,74 36
7 51 OLSZEWSKI FILIP 01 WKN WARSZAWA 39,87 34
8 49 WALCZUK MACIEJ 02 ST GS TEAM ZAKOPANE 40,59 32
9 71 MICHALSKI STEFAN 02 WKN WARSZAWA 41,27 30
10 48 FIGIEL RAFAŁ 02 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 41,34 28
11 55 POPPE MATEUSZ 02 WKN WARSZAWA 41,42 26
12 58 ZALEWSKI SZYMON 02 WKN WARSZAWA 41,70 24
13 65 LEWIŃSKI TOMASZ 02 WKN WARSZAWA 41,76 22
14 47 KASPRZAK KACPER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 42,32 20
15 79 GUZIK MAKSYMILIAN 02 FRAJDA ZAKOPANE 42,34 19
16 80 BISZCZUK SEBASTIAN 01 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 43,20 18
17 59 NIŻNIK ADAM 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 43,32 17
18 60 GONTAR JULIAN 02 KN SPORTEUM ZAKOPANE 43,87 16
19 72 SOSNOWSKI MAKSYMILIAN 02 WKN WARSZAWA 44,36 15
20 70 WALKOSZ BARTŁOMIEJ 02 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 46,09 14
21 42 BACHLEDA SZELIGA TYMEK 01 KS FIRN ZAKOPANE 49,95 13
22 73 KAWECKI DANIEL 02 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 53,24 12








zgłoszono: 41, wystartowało: 22, sklasyfikowano: 22,


WITÓW 08.01.2013 LIGA



DZIEWCZĘTA  ROCZNIK 2005-2006
NUMERY STARTOWE CZERWONE








1 21 KOMOROWSKA NIKOLA 06 WKN WARSZAWA 0:48,53 50
2 6 ZWIJACZ EWA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:49,57 45
3 15 KOMOROWSKA JULIA 05 WTS DESKI WARSZAWA 0:49,92 42
4 2 BAŃDO MAGDALENA 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:50,18 40
5 4 ZIĘBA HANNA 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:50,91 38
6 11 OBCOWSKA KINGA 05 WTS DESKI WARSZAWA 0:53,58 36
7 13 TOMANEK LENA 06 WKN WARSZAWA 0:54,57 34
8 12 WALKOSZ RÓŻA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 0:54,81 32
9 32 SPURTACZ DANIELA 05 WTS DESKI WARSZAWA 0:55,45 30
10 24 WALKOSZ LILA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 0:55,49 28
11 29 ZALEWSKA HELENA 06 WKN WARSZAWA 0:56,15 26
12 16 STĘPNIAK EMMA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:56,34 24
13 9 STĘPNIAK IGA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:56,59 22
14 8 BULANDA ZOFIA 05 POTWORY WARSZAWA 0:57,12 20
15 23 KOLASA BARBARA 06 KS FIRN ZAKOPANE 0:57,26 19
16 3 DAŁEK ALICJA 05 WTS DESKI WARSZAWA 1:00,79 18
17 20 GĄSIENICA ROJ ALICJA 05 FRAJDA ZAKOPANE 1:02,15 17
18 14 LUTEREK KAROLINA 05 POTWORY WARSZAWA 1:03,83 16
19 33 NIŻNIK ANNA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 1:04,28 15
20 17 BOBAK KAMILA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 1:04,58 14
21 19 RACZEW NINA 06 POTWORY WARSZAWA 1:05,08 13
22 25 RUSIN KAJA 05 WTS DESKI WARSZAWA 1:09,50 12
23 7 BACHLEDA DORCZARZ AGNIESZKA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 1:09,58 11
24 18 KAMIŃSKA ALINA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 1:11,69 10
25 34 KORSAK HANNA 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 2:04,45 9








zgłoszonych: 34; wystatrtowało: 26, sklasyfiikowano: 25; zdyskwalifikowano: 1 - nr 26











CHŁOPCY ROCZNIK 2005-2006
NUMERY STARTOWE CZERWONE








1 43 WIELGUS MICHAŁ 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:48,92 50
2 52 KASPRZAK MATEUSZ 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:49,25 45
3 41 BRAIN ALEXEI 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:50,10 42
4 60 BORS IWO 05 WKN WARSZAWA 0:50,48 40
5 44 ZIOBROWSKI STEFAN 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:51,38 38
6 48 WÓJCIK PIOTR 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:51,59 36
7 61 KOZAKIEWICZ IWO 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:52,51 34
8 45 AMILKIEWICZ TYMOTEUSZ 05 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 0:53,58 32
9 66 LEWANDOWSKI MAKSYMILIAN 06 FRAJDA ZAKOPANE 0:54,02 30
10 65 MICHAŁOWSKI BENIAMIN 07 WKN WARSZAWA 0:56,15 PK
11 51 FEDYK ADAM 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:59,80 28
12 64 STEBELSKI ANTONI 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 1:02,54 26
13 68 JANKOWSKI JÓZEF 05 POTWORY WARSZAWA 1:03,99 24
14 71 GURYN MICHAŁ 07 WTS DESKI WARSZAWA 1:04,67 PK
15 56 LIS RAINER 05 FRAJDA ZAKOPANE 1:04,88 22
16 58 BIAŁASIEWICZ STANISŁAW 06 WTS DESKI WARSZAWA 1:05,52 20
17 47 TOPOROWSKI KAROL 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 1:05,87 19
18 46 ZDORT JAN 05 WTS DESKI WARSZAWA 1:15,39 18








zgłoszono: 30; wystartowało: 19; sklasyfikowano:18; nieukończył: 1 - nr 42;



















DZIEWCZĘTA ROCZ 2003- 2004
NUMERY STARTOWE CZARNE









1 24 WÓJCIK OLA 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:43,37 50
2 3 MICHAŁOWSKA ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 0:44,83 45
3 11 RAFALSKA MATYLDA 03 WKN WARSZAWA 0:45,14 42
4 7 KOMOROWSKA STEFANIA 03 WTS DESKI WARSZAWA 0:46,10 40
5 12 RATAJCZYK KAROLINA 03 WKN WARSZAWA 0:46,47 38

15 SKARBEK MALCZEWSKA ANNA 03 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 0:46,47 38
7 5 BUBIEŃCZYK ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 0:48,25 34
8 1 KACZMARCZYK MARTYNA 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:48,74 32
9 2 HAMERA HELENA 04 WTS DESKI WARSZAWA 0:49,75 30
10 27 SAWICKA ANTONINA 03 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 0:50,83 28
11 6 KOBZDEJ WERONIKA 04 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 0:51,21 26
12 17 SADALSKA IDA 03 WKN WARSZAWA 0:51,26 24
13 26 WIERZBIK MARTYNA 03 WKN WARSZAWA 0:51,28 22
14 4 GALICA ZUZANNA 03 FRAJDA ZAKOPANE 0:51,46 20
15 14 WILCZEK RENATA 04 FRAJDA ZAKOPANE 0:52,05 19
16 20 GÓRA WIKTORIA 04 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 0:53,01 18
17 8 BUŚKO OLIWIA 03 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 0:53,35 17
18 32 PAWLIK JÓZEFA 04 POTWORY WARSZAWA 1:02,51 16
19 31 KAMIŃSKA JOANNA 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 1:03,98 15
20 25 MAJERCZYK MARCELINA 04 FRAJDA ZAKOPANE 1:05,19 14
21 10 OKNIŃSKA JOANNA 04 POTWORY WARSZAWA 1:11,85 13
22 28 BEŁTOWSKA MARCELINA 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 1:14,83 12








zgłoszonych: 34; wystatrtowało: 23, sklasyfiikowano: 22; zdyskwalifikowano: 1 - nr 18











CHŁOPCY ROCZNIK 2003-2004
NUMERY STARTOWE CZARNE









1 71 ZAKRZEWSKI JAN 03 WIS IKATUR MOGILANY 0:42,48 50
2 49 EJCHART TADEUSZ 03 WKN WARSZAWA 0:42,92 45
3 44 ZWIJACZ MAREK 03 UKS ZAKOPIAŃ SKI ZAKOPANE 0:43,84 42
4 55 KIERKOWSKI JULIUSZ 04 WKN WARSZAWA 0:43,85 40
5 41 GRZEGORZEWSKI MACIEJ 04 WKN WARSZAWA 0:44,19 38
6 56 TOMANEK JAN 03 WKN WARSZAWA 0:44,31 36
7 52 LEWIŃSKI MACIEJ 03 WKN WARSZAWA 0:44,79 34
8 54 WALCZUK KACPER 04 ST GS TEAM ZAKOPANE 0:45,82 32
9 47 ORAWIEC SZYMON 03 KS FIRN ZAKOPANE 0:46,17 30
10 48 KUBICKI TOMASZ 03 WKN WARSZAWA 0:46,50 28
11 60 WAWRZYNIAK MATEUSZ 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:47,24 26
12 51 SUCHOWIAN MATEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:47,35 24
13 80 BURKIEWICZ JAN 04 WKN WARSZAWA 0:47,45 22
14 65 BARTCZAK LEOPOLD 04 WKN WARSZAWA 0:48,16 20
15 82 DUDZIUK PIOTR 03 WKN WARSZAWA 0:48,24 19
16 46 ZARZYCKI SZYMON 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 0:48,49 18
17 43 CHOWANIEC KRZYSZTOF 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:49,24 17
18 78 JANKOWSKI ANTONI 03 POTWORY WARSZAWA 0:49,31 16
19 45 NAMACZYŃSKI KASJUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:49,54 15
20 73 DĄBKOWSKI MACIEJ 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:49,66 14
21 50 MARUSARZ JAN 03 UKS ZAKOPIAŃ SKI ZAKOPANE 0:50,05 13
22 68 DENDYS WOJCIECH 03 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 0:50,30 12
23 58 CIAŁOWICZ ANTONI 04 WKN WARSZAWA 0:50,98 11
24 77 SOSNOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA 0:51,50 10
25 76 NOWACKI HENRYK 04 WTS DESKI WARSZAWA 0:52,20 9
26 81 BOBAK TADEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:52,79 8
27 63 FURMANEK MICHAŁ 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 0:53,13 7
28 84 DUSZYŃSKI ANTONI 04 WKN WARSZAWA 0:53,40 6
29 64 SOCHA GRZEGORZ 04 UKS ZAKOPIAŃ SKI ZAKOPANE 0:54,38 5
30 57 MARUSARZ STANISŁAW 04 UKS ZAKOPIAŃ SKI ZAKOPANE 0:55,02 4
31 75 KRÓL KOSMA 03 WKN WARSZAWA 0:56,13 3
32 61 KARWASIŃSKI GRZEGORZ 04 WTS DESKI WARSZAWA 1:00,05 3
33 66 GUT TOMASZ 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 1:02,53 3
34 67 WIELGUS KRZYSZTOF 03 FRAJDA ZAKOPANE 1:04,69 3
35 62 POPŁAWSKI MACIEJ 04 POTWORY WARSZAWA 1:09,72 3
36 74 CZAJKOWSKI PIOTR 04 POTWORY WARSZAWA 1:22,82 3
















zgłoszonych: 45; wystatrtowało: 37, sklasyfiikowano: 36; nie ukończyło: 1 - nr 79



















DZIEWCZĘTA ROCZ 2001- 2002
NUMERY STARTOWE ZIELONE









1 32 ZAKRZEWSKA MAJA 01 WIS IKATUR MOGILANY 0:42,40 50
2 8 ANTEPOWICZ ZOFIA 01 WKN WARSZAWA 0:42,98 45
3 11 KARABANOWSKA HELENA 01 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 0:43,04 42
4 22 SAWICKA ANIELA 01 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 0:43,19 40
5 26 ROGOŻ BARBARA 01 WIS IKATUR MOGILANY 0:43,57 38
6 34 SOBAŚ WERONIKA 01 WIS IKATUR MOGILANY 0:43,65 36
7 12 STASZEL ZOFIA 01 KS FIRN ZAKOPANE 0:43,81 34
8 2 GRABOWSKA ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:44,27 32
9 9 KOLASA DANUTA 02 KS FIRN NOWY TARG 0:44,42 30
10 13 REWERELLI MELANIA 02 WKN WARSZAWA 0:44,61 28
11 3 PARNAS MAJA 01 WKN WARSZAWA 0:44,62 26

15 ŻÓŁCIK MARIA 01 WKN WARSZAWA 0:44,62 26
13 10 GODLEWSKA MARIA 01 WKN WARSZAWA 0:44,74 22
14 27 KORSAK ZOFIA 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:45,02 20
15 29 MARUSARZ ANNA 01 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:46,19 19
16 16 BOGUCKA MELANIA 02 WKN WARSZAWA 0:46,57 18
17 7 DOMINIEWSKA JOANNA 02 WKN WARSZAWA 0:46,97 17
18 5 WYSOCKA OLIWIA 01 KS FIRN ZAKOPANE 0:47,01 16
19 20 BANAK ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:48,04 15
20 14 CHUDZIK KLAUDIA 01 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 0:48,66 14
21 25 WILCZURA ZOFIA 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:48,81 13
22 33 DOBAK EMILIA 01 WKN WARSZAWA 0:49,28 12
23 30 DUSZYŃSKA HANNA 02 WKN WARSZAWA 0:49,39 11
24 28 PACAŁOWSKA POLA 02 WKN WARSZAWA 0:50,49 10
25 24 CHOWANIEC ALEKSANDRA 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:52,22 9








zgłoszonych: 35; wystatrtowało: 29, sklasyfiikowano: 25; nie ukończyło: 4 - nr 4,6,17,18,


















CHŁOPCY ROCZNIK 2001-2002
NUMERY STARTOWE ZIELONE









1 41 GUŃKA JAN 01 KS FIRN ZAKOPANE 0:41,82 50
2 51 KARABANOWSKI PIOTR 01 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 0:42,09 45
3 53 OLSZEWSKI FILIP 01 WKN WARSZAWA 0:42,20 42
4 45 TOPOROWSKI JAKUB 01 MITAN SKI ZAKOPANE 0:42,24 40
5 49 MARCISZ MIŁOSZ 02 FRAJDA ZAKOPANE 0:43,16 38
6 50 WOŁK LEWANOWICZ JAN 01 WKN WARSZAWA 0:43,52 36
7 54 FIGIEL RAFAŁ 02 CARVINGSPORT PILSKO TEAM 0:43,56 34
8 43 SANETRA BARTŁOMIEJ 02 MKS SKRZYCZNE SZCZYRK 0:43,72 32
9 67 BLANC LEON 02 WKN WARSZAWA 0:43,76 30
10 46 WALCZUK MACIEJ 02 ST GS TEAM ZAKOPANE 0:44,26 28
11 47 BACHLEDA SZELIGA TYMEK 01 KS FIRN ZAKOPANE 0:44,46 26
12 57 KASPRZAK KACPER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:44,53 24
13 81 SOSNOWSKI JAN 01 WKN WARSZAWA 0:44,76 22
14 61 POPPE MATEUSZ 02 WKN WARSZAWA 0:44,84 20
15 42 DZIEMBAJ PATRYK 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:45,17 19
16 48 RUSZEL JAN 02 WKN WARSZAWA 0:45,26 18
17 69 ZAHRADNICZEK JAKUB 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:46,04 17
18 44 POPŁONYK WOJCIECH 01 FRAJDA ZAKOPANE 0:46,06 16
19 76 FRONCZAK MAKSYMILIAN 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:46,14 15
20 52 ZALEWSKI SZYMON 02 WKN WARSZAWA 0:46,17 14
21 82 NIŻNIK ADAM 01 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:46,33 13
22 83 GONTAR JULIAN 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:47,09 12
23 63 GODLEWSKI JAKUB 02 POTWORY WARSZAWA 0:47,17 11

80 GURYN SEBASTIAN 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:47,17 11
25 77 NOWACKI RYSZARD 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:47,22 9
26 73 BIERNACKI MIKOŁAJ 02 WKN WARSZAWA 0:47,49 8
27 64 BOROWIK MARCIN 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:47,62 7
28 72 ZATOŃSKI LEW 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:49,06 6
29 70 LEWIŃSKI TOMASZ 02 WKN WARSZAWA 0:49,15 5
30 75 MITAN MATEUSZ 02 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 0:49,35 4
31 74 RADZIWIŁŁ KONSTANTY 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:49,88 3
32 71 MAŁACHOWSKI JAKUB 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:49,95 3
33 79 ZDORT LUDWIK 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:50,44 3
34 60 WALKOSZ BARTŁOMIEJ 02 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 0:50,45 3
35 65 FIDO ALEKSANDER 02 WKN WARSZAWA 0:54,32 3








zgłoszonych: 43; wystatrtowało: 37, sklasyfiikowano: 35; nie ukończyło: 2 - nr 55, 56,









realizacja stronywww

afyon escort afyon escort afyon escort afyon escort bodrum escort bodrum escort bodrum escort bodrum escort bolu escort bolu escort bolu escort ısparta escort ısparta escort ısparta escort