fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
fuga mobilya
wyniki zawodów sezon 2013/2014
Get Adobe Flash player
Wyszukaj na stronie

wyniki zawodów sezon 2013/2014

Wyniki XXXVI Ligi 14 lutego 2014 roku
Slalom Gigant Kotelnica Białczańska
 
    DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2007   NUMERY CZERWONE      
               
1 3 KOMOROWSKA NIKOLA 06 WKN WARSZAWA 42,04 50
2 6 SUCHOWIAN IZABELA 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 44,59 45
3 4 KOLASA BARBARA 06 KS FIRN ZAKOPANE 46,10 42
4 17 PALUCH MAJA 06 FRAJDA ZAKOPANE 46,62 40
5 9 STRYCHOWSKA HELENA 06 WKN WARSZAWA 47,75 38
6 7 TOMANEK LENA 06 WKN WARSZAWA 48,20 36
7 14 STACHOŃ JULIA 06 FRAJDA ZAKOPANE 48,89 34
8 12 WYSOCKA JULIA 06 KS FIRN ZAKOPANE 49,37 32
9 20 OSAK JOANNA 06 KS LIVE BIELSKO B. 50,24 30
10 2 WÓJCIAK ANIELA 07 FRAJDA ZAKOPANE 50,57 28
11 22 BUŃDA ANNA 07 FRAJDA ZAKOPANE 51,47 26
12 10 NAWALANIEC HANNA 07 FRAJDA ZAKOPANE 51,77 24
13 5 ZARZYCKA HANNA 07 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 51,80 22
14 25 JURA ANNA 06 FRAJDA ZAKOPANE 52,28 20
15 23 NAWALANIEC ZOFIA 08 FRAJDA ZAKOPANE 55,74 19
16 18 MACIATA ZUZANNA 07 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 57,19 18
17 21 BĄCZKOWSKA ELIZA 08 WKN WARSZAWA 58,56 17
18 31 SZYMAŃSKA OLGA 08 KN SPORTEUM WARSZAWA 1:12,03 16
               
zgłoszono: 37, wystartowało: 18, sklasyfikowano: 18,      
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2007          
               
1 49 CUKIER ANTONI 06 FRAJDA ZAKOPANE 44,04 50
2 53 LEWANDOWSKI MAKSYMILIAN 06 FRAJDA ZAKOPANE 44,17 45
3 42 SERWATOWICZ MIKOŁAJ 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 45,56 42
4 41 ZIÓŁKOWSKI KAZIMIERZ 07 FRAJDA ZAKOPANE 45,57 40
5 44 STEBELSKI ANTONI 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 46,94 38
6 56 TUSIEWICZ MIKOŁAJ 07 KS LIVE BIELSKO B. 47,33 36
7 46 STOLARCZYK FRANCISZEK 07   RABKA ZDR. 47,95 34
8 51 JANIK MICHAŁ 06 FRAJDA ZAKOPANE 49,56 32
9 55 KOŁACIAK TYMOTEUSZ 06 FRAJDA ZAKOPANE 50,12 30
10 45 GALICA GRZEGORZ 07 FRAJDA ZAKOPANE 50,43 28
11 48 BĄCZKOWSKI BARTOSZ 06 WKN WARSZAWA 51,54 26
12 54 GAURA SZYMON 06 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 53,76 24
13 50 KULPIŃSKI ANATOL 06 MITAN SKI ZAKOPANE 54,57 22
14 43 WIELGUS WOJCIECH 08 FRAJDA ZAKOPANE 57,52 20
15 62 DĄBKOWSKI MIŁOSZ 07 KN SPORTEUM WARSZAWA 57,89 19
16 60 KLUŚ JAKUB 07 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 1:36,21 18
  59 STRYCHOWSKI STANISŁAW 06 WKN WARSZAWA DNF  
               
zgłoszono: 25, wystartowało: 17, sklasyfikowano: 16, nie ukończyło: 1 - nr 59  
               
    DZIEWCZĘTA ROCZ 2004- 2005   NUMERY CZARNE      
               
1 3 KOWALCZYK MARCELINA 04 UKS 28 KIELCE 42,00 50
2 5 ZWIJACZ EWA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 42,33 45
3 7 BAŃDO MAGDALENA 05 FRAJDA ZAKOPANE 42,72 42
4 1 ZIĘBA HANNA 05 FRAJDA ZAKOPANE 43,29 40
5 19 BUKOWSKA ALEKSANDRA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 43,37 38
6 13 SZEWCZYK JULIA 05 WKN WARSZAWA 43,47 36
7 8 KACZMARCZYK MARTYNA 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 43,67 34
8 41 STELMASZCZYK WIKTORIA 04 UKS 28 KIELCE 44,08 32
9 12 MAJERCZYK MARCELINA 04 FRAJDA ZAKOPANE 44,12 30
10 15 PIĄTKOWSKA ZOFIA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 44,30 28
11 51 JOPKIEWICZ DARIA 04 UKS 28 KIELCE 44,38 26
12 4 SOSENKO ELA 05 FRAJDA ZAKOPANE 44,43 24
13 21 CIEŚLA MAJA 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 45,23 22
14 25 MAJERCZYK ANNA 04 KS FIRN ZAKOPANE 45,41 20
15 10 BARTKOWSKA IGA 04 WKN WARSZAWA 46,91 19
16 27 WALKOSZ LILA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 47,73 18
17 24 GĄSIENICA ROJ ALICJA 05 FRAJDA ZAKOPANE 48,04 17
18 2 STĘPNIAK IGA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 49,82 16
19 47 STOKŁOSA NATALIA 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 50,57 15
20 36 HOŁÓWKA ULA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 52,87 14
21 50 BACHLEDA CURUŚ EMMA 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 52,97 13
22 9 STĘPNIAK EMMA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 53,80 12
23 26 OBROCHTA ALEKSANDRA 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 54,71 11
24 40 BACHLEDA DORCZARZ AGNIESZKA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 55,19 10
25 18 GMUR NATASZA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 56,03 9
26 29 WALKOSZ RÓŻA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 57,46 8
27 23 PODGÓRNI ZUZANNA 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 58,15 7
28 38 KAMIŃSKA ALINA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 59,68 6
29 49 BACHLEDA KATARZYNA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 1:00,19 5
               
zgłoszono: 51, wystartowało: 29, sklasyfikowano: 29,      
               
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2005   NUMERY CZARNE      
               
1 61 SOSNOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA 40,55 50
2 68 KIERKOWSKI JULIUSZ 04 WKN WARSZAWA 40,56 45
3 65 BURKIEWICZ JAN 04 WKN WARSZAWA 41,74 42
4 67 SZYMAŃSKI IGOR 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 42,21 40
5 66 ZARZYCKI SZYMON 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 42,42 38
6 71 WALAS KACPER 04 FRAJDA ZAKOPANE 43,33 36
7 62 KASPRZAK MATEUSZ 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 43,38 34
8 64 GRZEGORZEWSKI MACIEJ 04 WKN WARSZAWA 44,20 32
9 74 WIELGUS MICHAŁ 05 FRAJDA ZAKOPANE 44,29 30
10 76 FURMANEK MICHAŁ 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 44,48 28
11 78 ZIOBROWSKI STEFAN 05 FRAJDA ZAKOPANE 44,55 26
12 77 LIS RAINER 05 MITAN SKI ZAKOPANE 45,06 24
13 75 BAŁAŚ PAWEŁ 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 45,45 22
14 79 TOPOROWSKI KAROL 05 MITAN SKI ZAKOPANE 45,59 20
15 95 AMILKIEWICZ TYMOTEUSZ 05 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 46,61 19
16 89 STASZEL JAKUB 04 KS FIRN ZAKOPANE 47,77 18
17 86 BODZIONY MAKSYMILIAN 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 50,56 17
18 84 BODZIONY NIKODEM 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 51,10 16
19 94 KLUŚ BARTŁOMIEJ 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 51,93 15
20 104 BACHLEDA STANISŁAW 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 52,01 14
21 83 HAŁADYNA HUBERT 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 52,18 13
22 101 WOJTASIK WOJCIECH 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 54,20 12
23 107 FIGIEL KAMIL 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 1:04,17 11
24 63 KOZAKIEWICZ IWO 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 1:24,43 10
25 105 CZAPLIŃSKI OSKAR 04 SN PTT - 1908 ZAKOPANE 1:26,16 9
               
zgłoszono: 40, wystartowało: 25, sklasyfikowano: 25,      
               
               
    DZIEWCZĘTA ROCZ 2002- 2003   NUMERY ZIELONE      
               
1 5 HREŚKA KATARZYNA 02 KS FIRN BAŃSKA N. 39,19 50
2 7 KOLASA DANUTA 02 KS FIRN NOWY TARG 39,81 45
3 2 SKARBEK MALCZEWSKA ANNA 03 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 40,86 42
4 11 KRÓL KAROLINA 02 KS NARCIARNIA NOWY SĄCZ 41,00 40
5 1 DOMINIEWSKA JOANNA 02 WKN WARSZAWA 41,54 38
6 3 WÓJCIK ALEKSANDRA 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 41,55 36
7 8 RATAJCZYK KAROLINA 03 WKN WARSZAWA 42,38 34
8 9 BUBIEŃCZYK ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 42,60 32
9 4 REWERELLI MELANIA 02 WKN WARSZAWA 42,62 30
10 10 WAWRZYNIAK EWELINA 02 WKN WARSZAWA 44,13 28
PK 27 STOLARSKA HANNA 01 KN SPORTEUM WARSZAWA 50,14 PK
11 13 WIERZBIK MARTYNA 03 WKN WARSZAWA 51,02 26
12 23 SKRZYPEK MAJA 03 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 52,15 24
  24 SKRZYNIARZ JULIA 02 UKS 28 KIELCE DSQ  
               
zgłoszono: 26, wystartowało: 13, sklasyfikowano: 12, zdyskwalifikowano: 1 - nr 24    
               
  DSQ zdyskwalifikowny          
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2002-2003          
               
1 36 SANETRA BARTŁOMIEJ 02 MKS SKRZYCZNE SZCZYRK 39,05 50
2 32 ZWIJACZ MAREK 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 40,26 45
3 34 MARCISZ MIŁOSZ 02 FRAJDA ZAKOPANE 40,78 42
4 38 LEWIŃSKI TOMASZ 02 WKN WARSZAWA 40,95 40
5 45 SZKOŁA BARTOSZ 02 UKS 28 KIELCE 41,08 38
6 40 TOMANEK JAN 03 WKN WARSZAWA 41,67 36
7 33 SUCHOWIAN MATEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 41,75 34
8 49 MICHALSKI STEFAN 02 WKN WARSZAWA 41,76 32
9 42 POPPE MATEUSZ 02 WKN WARSZAWA 41,87 30
10 51 LEWIŃSKI MACIEJ 03 WKN WARSZAWA 42,05 28
11 44 GUZIK MAKSYMILIAN 02 FRAJDA ZAKOPANE 42,06 26
12 37 ZALEWSKI SZYMON 02 WKN WARSZAWA 42,08 24
12 75 GRUDNIK KACPER 02 UKS 28 KIELCE 42,08 24
14 46 KRUPA-FRYCZ WOJCIECH 02 MKS SKRZYCZNE SZCZYRK 42,21 20
15 31 NI ŻIK ADAM 02 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 42,30 19
16 39 DĄBKOWSKI MACIEJ 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 42,41 18
17 47 KASPRZAK KACPER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 42,77 17
18 79 WALKOSZ BARTŁOMIEJ 02 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 43,87 16
19 57 SOSNOWSKI MAKSYMILIAN 02 WKN WARSZAWA 44,00 15
20 54 NAMACZYŃSKI KASJUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 44,45 14
21 72 NOWAK JAKUB 02 UKS 28 KIELCE 44,55 13
22 80 OKŁA STANISŁAW 03 UKS 28 KIELCE 44,88 12
23 70 SĘDZIELEWSKI MICHAŁ 02 UKS 28 KIELCE 46,69 11
24 68 BOBAK TADEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 48,03 10
25 77 KAWECKI DANIEL 02 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 48,48 9
  52 ORAWIEC SZYMON 03 KS FIRN ZAKOPANE DSQ  
 
 
Wyniki XXXVI Ligi 30 stycznia 2014 roku
Slalom Gigant Jurgów
 
 
    DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2007          
               
1 8 KOMOROWSKA NIKOLA 06 WKN WARSZAWA 33,90 50
2 15 STRYCHOWSKA HELENA 06 WKN WARSZAWA 36,32 45
3 4 SUCHOWIAN IZABELA 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 37,05 42
4 28 RACZEW NINA 06 POTWORY WARSZAWA 37,31 40
5 19 STACHOŃ JULIA 07 FRAJDA ZAKOPANE 37,92 38
6 9 TOMANEK LENA 06 WKN WARSZAWA 38,03 36
7 13 DAWIDEK WERONIKA 06 FRAJDA ZAKOPANE 38,24 34
8 2 KOSTYRA JOANNA 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 38,54 32
9 32 ZALEWSKA HELENA 06 WKN WARSZAWA 39,27 30
10 6 WYSOCKA JULIA 06 KS FIRN ZAKOPANE 39,81 28
11 7 NIŻNIK ANNA 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 40,91 26
12 20 OSAK JOANNA 06 KS LIVE BIELSKO B. 41,02 24
13 10 WÓJCIAK ANIELA 07 FRAJDA ZAKOPANE 41,36 22
14 3 NAWALANIEC HANNA 07 FRAJDA ZAKOPANE 42,53 20
15 16 ZARZYCKA HANNA 07 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 42,70 19
16 24 TOMANKIEWICZ NATALIA 06 KS LIVE BIELSKO B. 43,00 18
17 26 BORYCZKA MATYLDA 06 WKN WARSZAWA 43,12 17
18 33 OPPELN-BRONIKOWSKA KAROLINA 06 WKN WARSZAWA 45,05 16
19 29 JURA ANNA 06 POTWORY WARSZAWA 45,72 15
  17 BUŃDA ANNA 07 FRAJDA ZAKOPANE DSQ  
  18 NAWALANIEC ZOFIA 08 FRAJDA ZAKOPANE DSQ  
  1 KOLASA BARBARA 06 KS FIRN ZAKOPANE DSQ  
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2007          
1 45 ZIÓŁKOWSKI KAZIMIERZ 07 FRAJDA ZAKOPANE 34,96 50
2 54 CUKIER ANTONI 06 FRAJDA ZAKOPANE 36,20 45
3 47 LEWANDOWSKI MAKSYMILIAN 06 FRAJDA ZAKOPANE 36,21 42
4 64 TUSIEWICZ MIKOŁAJ 07 KS LIVE BIELSKO B. 37,69 40
5 42 STOLARCZYK FRANCISZEK 07 TANI RABKA ZDR. 37,82 38
6 41 SERWATOWICZ MIKOŁAJ 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 37,94 36
7 51 GALICA GRZEGORZ 06 FRAJDA ZAKOPANE 38,25 34
8 50 JANIK MICHAŁ 06 FRAJDA ZAKOPANE 38,34 32
8 65 MICHAŁOWSKI BENIAMIN 06 WKN WARSZAWA 38,34 32
10 48 BĄCZKOWSKI BARTŁOMIEJ 06 WKN WARSZAWA 38,48 28
11 59 DZIEDZIC KAROL 06 WKN WARSZAWA 39,46 26
12 55 KOŁACIAK TYMOTEUSZ 06 FRAJDA ZAKOPANE 40,77 24
13 46 WOJTIUK MACIEJ 06 FRAJDA ZAKOPANE 41,07 22
14 56 GRABOWSKI JAKUB 06 WTS DESKI WARSZAWA 42,02 20
15 57 CHYLIŃSKI IGNACY 06 WTS DESKI WARSZAWA 42,61 19
16 43 KULPIŃSKI ANATOL 06 MITAN SKI ZAKOPANE 42,81 18
17 58 STRYCHOWSKI STANISŁAW 06 WKN WARSZAWA 43,27 17
18 60 PAWLIK KONRAD 07 KS LIVE BIELSKO B. 44,23 16
19 49 GAURA SZYMON 06 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 44,85 15
20 63 DĄBKOWSKI MIŁOSZ 07 KN SPORTEUM WARSZAWA 48,41 14
21 52 WIELGUS WOJCIECH 08 FRAJDA ZAKOPANE 48,83 13
  44 KLUŚ JAKUB 07 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE DSQ  
               
    DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2004 - 2005          
1 9 ZWIJACZ EWA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 32,75 50
2 8 KOWALCZYK MARCELINA 04 UKS 28 KIELCE 33,31 45
3 3 MAJERCZYK MARCELINA 04 FRAJDA ZAKOPANE 34,15 42
4 1 BAŃDO MAGDALENA 05 FRAJDA ZAKOPANE 34,76 40
5 6 KACZMARCZYK MARTYNA 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 35,17 38
6 11 SOSENKO ELA 05 FRAJDA ZAKOPANE 35,21 36
7 15 BARTKOWSKA IGA 04 WKN WARSZAWA 35,64 34
8 34 BUKOWSKA ALEKSANDRA 05 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 36,01 32
9 4 SZUMAŃSKA JOANNA 05 WKN WARSZAWA 36,32 30
10 37 PAWLIK JÓZEFA 04 POTWORY WARSZAWA 36,37 28
11 2 HAMERA HELENA 04 WTS DESKI WARSZAWA 36,49 26
12 7 ZIĘBA HANNA 05 FRAJDA ZAKOPANE 36,56 24
13 22 BULANDA ZOFIA 05 POTWORY WARSZAWA 36,77 22
14 18 PIĄTKOWSKA ZOFIA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 37,22 20
15 20 OKNIŃSKA JOANNA 04 POTWORY WARSZAWA 37,87 19
16 12 STĘPNIAK IGA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 38,60 18
17 42 BŁASIAK LENA 05 POTWORY WARSZAWA 38,61 17
18 40 CEBULA MARYNIA 04 POTWORY WARSZAWA 39,50 16
19 36 LIZUN ERYKA 05 POTWORY WARSZAWA 39,70 15
20 5 STĘPNIAK EMMA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 39,88 14
21 24 GĄSIENICA ROJ ALICJA 05 FRAJDA ZAKOPANE 40,78 13
22 27 WUCZYŃSKA MARIA 05 POTWORY WARSZAWA 41,25 12
23 16 GMUR NATASZA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 44,82 11
24 23 PODGÓRNI ZUZANNA 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 45,30 10
  25 HOŁÓWKA ULA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA DSQ  
  10 MAJERCZYK ANNA 04 KS FIRN ZAKOPANE W  
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2005          
               
1 63 BURKIEWICZ JAN 04 WKN WARSZAWA 31,72 50
2 52 KOZAKIEWICZ IWO 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 32,09 45
3 51 KIERKOWSKI JULIUSZ 04 WKN WARSZAWA 32,40 42
4 58 SOSNOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA 32,44 40
5 53 GRZEGORZEWSKI MACIEJ 04 WKN WARSZAWA 32,84 38
6 59 ZARZYCKI SZYMON 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 32,94 36
7 71 WAWRZYNIAK MATEUSZ 04 WKN WARSZAWA 33,37 34
8 65 WALAS KACPER 04 FRAJDA ZAKOPANE 33,38 32
9 64 WALCZUK KACPER 04 ST GS TEAM ZAKOPANE 34,24 30
10 54 ZDORT JAN 05 WTS DESKI WARSZAWA 34,25 28
11 68 BRYK BERNARD 05 WKN WARSZAWA 34,26 26
12 61 KAWAŁKOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA 34,42 24
13 55 BRAIN ALEXEI 05 FRAJDA ZAKOPANE 34,85 22
14 69 LIS RAINER 05 MITAN SKI ZAKOPANE 35,17 20
15 93 POPŁAWSKI MACIEJ 04 POTWORY WARSZAWA 35,21 19
16 62 WIELGUS MICHAŁ 05 FRAJDA ZAKOPANE 35,22 18
17 66 DUSZYŃSKI ANTONI 04 WKN WARSZAWA 35,56 17
18 73 ŚWIĘTOCHOWSKI JAN 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 35,65 16
19 56 FURMANEK MICHAŁ 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 36,08 15
20 57 BAŁAŚ PAWEŁ 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 36,23 14
21 72 CIAŁOWICZ ANTONI 04 WKN WARSZAWA 36,61 13
22 70 TOPOROWSKI KAROL 05 MITAN SKI ZAKOPANE 36,78 12
23 94 SOŁOMKO MILO 05 POTWORY WARSZAWA 36,85 11
24 90 GODLEWSKI JULIAN 05 POTWORY WARSZAWA 37,39 10
25 67 ZIOBROWSKI STEFAN 05 FRAJDA ZAKOPANE 37,50 9
26 84 WÓJCIK PIOTR 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 37,93 8
27 82 MIELCAREK IGNACY 05 POTWORY WARSZAWA 38,30 7
28 75 KLONECKI WOJCIECH 05 WTS DESKI WARSZAWA 38,38 6
29 87 AMILKIEWICZ TYMOTEUSZ 05 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 38,41 5
30 95 GUTKOWSKI WŁADYSŁAW 05 POTWORY WARSZAWA 38,43 4
31 91 BUDZYŃSKI MATEUSZ 05 POTWORY WARSZAWA 38,75 3
32 79 STASZEL JAKUB 04 KS FIRN ZAKOPANE 40,17 3
33 74 HAŁADYNA HUBERT 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 40,40 3
34 78 BODZIONY MAKSYMILIAN 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 40,79 3
35 77 BODZIONY NIKODEM 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 41,20 3
36 97 KOROLEC BARTŁOMIEJ 04 POTWORY WARSZAWA 41,40 3
37 81 BACHLEDA SZELIGA KLEMENS 05 KS FIRN ZAKOPANE 41,87 3
38 83 KLUŚ BARTŁOMIEJ 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 42,85 3
39 98 NOWICKI TYMON 05 POTWORY WARSZAWA 43,23 3
40 88 RUDNICKI FRANEK 04 POTWORY WARSZAWA 43,32 3
41 85 JANKOWSKI JÓZEF 05 POTWORY WARSZAWA 47,16 2
  80 SZERSZENIEWICZ IWO 05 POTWORY WARSZAWA DSQ  
  60 SZYMAŃSKI IGOR 04 KN SPORTEUM WARSZAWA W  
               
    DZIEWCZĘTA ROCZ 2002 - 2003          
1 8 HREŚKA KATARZYNA 02 KS FIRN BAŃSKA N. 30,01 50
2 10 KOLASA DANUTA 02 KS FIRN NOWY TARG 31,09 45
3 4 WÓJCIK OLA 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 31,34 42
4 9 REWERELLI MELANIA 02 WKN WARSZAWA 32,16 40
5 23 SAWICKA SABINA 03 KS LIVE BIELSKO B 32,19 38
6 11 BUBIEŃCZYK ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 33,00 36
7 15 SKARBEK MALCZEWSKA ANNA 03 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 33,09 34
8 1 WAWRZYNIAK EWELINA 02 WKN WARSZAWA 33,41 32
9 7 RATAJCZYK KAROLINA 03 WKN WARSZAWA 33,49 30
10 20 BOGUCKA MELANIA 02 WKN WARSZAWA 33,53 28
11 2 MICHAŁOWSKA ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 33,82 26
12 17 GOWONOWSKA WIKTORIA 03 KS LIVE BIELSKO B 33,83 24
13 24 DUSZYŃSKA HANNA 02 WKN WARSZAWA 33,90 22
14 14 SOLECKA HANNA 03 WKN WARSZAWA 35,79 20
15 21 KACORZYK LENA 02 POTWORY WARSZAWA 35,96 19
16 25 JÓŹWIAK MARIA 02 KS LIVE BIELSKO B 36,49 18
17 26 HOLSTEN MATYLDA 03 POTWORY WARSZAWA 37,75 17
18 5 SZUMAŃSKA JULIA 03 WKN WARSZAWA 37,81 16
19 16 WIERZBIK MARTYNA 03 WKN WARSZAWA 39,04 15
20 18 POPŁAWSKA POLA 03 POTWORY WARSZAWA 41,99 14
  3 KRÓL KAROLINA 02 KS NARCIARNIA NOWY SĄCZ DSQ  
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2002-2003          
1 35 SANETRA BARTŁOMIEJ 02 MKS SKRZYCZNE SZCZYRK 29,96 50
2 40 ZWIJACZ MAREK 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 31,65 45
3 45 SZKOŁA BARTOSZ 02 UKS 28 KIELCE 31,68 42
4 66 EJCHART TADEUSZ 03 WKN WARSZAWA 31,78 40
5 41 TOMANEK JAN 03 WKN WARSZAWA 32,09 38
6 31 WALCZUK MACIEJ 02 ST GS TEAM ZAKOPANE 32,11 36
6 65 KOROLEC JAN MAKSYMILIAN 02 POTWORY WARSZAWA 32,11 36
8 36 LEWIŃSKI TOMASZ 02 WKN WARSZAWA 32,13 32
9 44 ZALEWSKI SZYMON 02 WKN WARSZAWA 32,25 30
10 43 DĄBKOWSKI MACIEJ 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 32,26 28
11 39 KUBICKI TOMASZ 03 WKN WARSZAWA 32,53 26
12 71 FRĄCZAK MAKSYMILIAN 02 WTS DESKI WARSZAWA 32,57 24
13 37 NIŻNIK ADAM 02 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 33,12 22
14 58 GODLEWSKI JAKUB 02 POTWORY WARSZAWA 33,30 20
15 50 LEWIŃSKI MACIEJ 03 WKN WARSZAWA 33,33 19
16 32 GUZIK MAKSYMILIAN 02 FRAJDA ZAKOPANE 33,45 18
17 49 ZATOŃSKI LEW 02 WTS DESKI WARSZAWA 33,78 17
18 38 SUCHOWIAN MATEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 33,86 16
19 34 KRUPA-FRYCZ WOJCIECH 02 MKS SKRZYCZNE SZCZYRK 33,95 15
20 63 JANKOWSKI ANTONI 03 POTWORY WARSZAWA 34,23 14
21 51 BIERNACKI MIKOŁAJ 02 WKN WARSZAWA 34,33 13
22 54 SOSNOWSKI MAKSYMILIAN 02 WKN WARSZAWA 34,41 12
23 64 BURCHARD KRZYSZTOF 02 WKN WARSZAWA 34,48 11
24 70 PIEKARSKI ALEKSANDER 03 POTWORY WARSZAWA 34,78 10
25 52 ZDORT LUDWIK 02 WTS DESKI WARSZAWA 34,80 9
26 48 GURYN SEBASTIAN 02 WTS DESKI WARSZAWA 34,82 8
27 46 NAMACZYŃSKI KASJUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 34,99 7
28 62 FIDO IGNACY 03 WKN WARSZAWA 36,58 6
29 55 ŁOWCZOWSKI WIKTOR 02 FRAJDA ZAKOPANE 36,91 5
  42 MARCISZ MIŁOSZ 02 FRAJDA ZAKOPANE DSQ  
  47 MAŁACHOWSKI JAKUB 02 WTS DESKI WARSZAWA W  
  53 DĘBEK KACPER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA W  
 
Wyniki XXXVI Ligi 24 stycznia
Slalom Gigant Czarna Góra
 
M. NR NAZWISKO I IMIĘ R KLUB MIASTO CZAS PKT
               
    DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2007 NUMERY STARTOWE CZERWONE    
               
1 8 KOMOROWSKA NIKOLA 06 WKN WARSZAWA 32,43 50
2 31 STRYCHOWSKA HELENA 06 WKN WARSZAWA 34,38 45
3 4 SUCHOWIAN IZABELLA 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 34,68 42
4 21 DAWIDEK WERONIKA 06 FRAJDA ZAKOPANE 34,76 40
5 18 KORCZAK LUIZA 06 WKN WARSZAWA 35,09 38
6 5 TOMANEK LENA 06 WKN WARSZAWA 35,30 36
7 14 KOSTYRA ASIA 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 36,34 34
8 9 KOLASA BARBARA 06 KS FIRN ZAKOPANE 36,65 32
9 30 MOSZYŃSKA ZUZANNA 07 FRAJDA ZAKOPANE 38,14 30
10 16 ZARZYCKA HANNA 07 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 38,90 28
11 7 NOWACKA ANIELA 06 WTS DESKI WARSZAWA 38,93 26
12 13 WÓJCIAK ANIELA 07 FRAJDA ZAKOPANE 39,29 24
13 12 KOMIEROWSKA HELENA 06 WTS DESKI WARSZAWA 39,45 22
14 1 NAWALANIEC HANNA 07 FRAJDA ZAKOPANE 40,02 20
15 23 BUŃDA ANNA 07 FRAJDA ZAKOPANE 41,28 19
16 32 NAWALANIEC ZOFIA 08 FRAJDA ZAKOPANE 42,61 18
17 6 MACIATA ZUZANNA 07 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 43,63 17
  15 STACHOŃ JULIA 07 FRAJDA ZAKOPANE D  
  25 PONARAD ZUZANNA 07 KN SPORTEUM WARSZAWA D  
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2007 NUMERY STARTOWE CZERWONE    
               
1 65 LEWANDOWSKI MAKSYMILIAN 06 FRAJDA ZAKOPANE 33,13 50
2 49 ZIÓŁKOWSKI KAZIMIERZ 07 FRAJDA ZAKOPANE 33,31 45
3 50 CUKIER ANTONI 06 FRAJDA ZAKOPANE 33,66 42
4 41 STEBELSKI ANTONI 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 34,02 40
5 46 JANIK MICHAŁ 06 FRAJDA ZAKOPANE 34,80 38
6 61 SZELĄG GRZEGORZ 06 WKN WARSZAWA 34,96 36
7 48 SERWATOWICZ MIKOŁAJ 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 35,73 34
8 58 DĄBROWSKI SZYMON 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 36,04 32
9 42 STOLARCZYK FRANCISZEK 07   RABKA ZDR. 37,12 30
10 53 WOJTIUK MACIEJ 06 FRAJDA ZAKOPANE 37,47 28
11 44 GALICA GRZEGORZ 07 FRAJDA ZAKOPANE 37,57 26
12 66 PAWIŃSKI JAN 07 KN SPORTEUM WARSZAWA 37,79 24
13 47 GAURA SZYMON 06 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 38,07 22
14 59 NAKWASKI MICHAŁ 06 WKN WARSZAWA 38,28 20
15 51 KOŁACIAK TYMOTEUSZ 06 FRAJDA ZAKOPANE 38,92 19
16 67 GRABOWSKI JAKUB 06 WTS DESKI WARSZAWA 40,43 18
17 54 KULPIŃSKI ANATOL 06 MITAN SKI ZAKOPANE 40,79 17
18 55 CHYLIŃSKI IGNACY 06 WTS DESKI WARSZAWA 40,97 16
19 63 STRYCHOWSKI STANISŁAW 06 WKN WARSZAWA 41,22 15
20 43 WIELGUS WOJCIECH 08 FRAJDA ZAKOPANE 43,89 14
               
    DZIEWCZĘTA ROCZ 2004 - 2005 NUMERY STARTOWE CZARNE    
               
1 10 KOWALCZYK MARCELINA 04 UKS 28 KIELCE 31,20 50
2 4 ZWIJACZ EWA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 31,38 45
3 12 ZIĘBA HANNA 05 FRAJDA ZAKOPANE 31,82 42
4 23 HAMERA HELENA 04 WTS DESKI WARSZAWA 31,99 40
5 3 MAJERCZYK MARCELINA 04 FRAJDA ZAKOPANE 32,62 38
6 7 KOBZDEJ WERONIKA 04 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 32,66 36
7 1 BAŃDO MAGDALENA 05 FRAJDA ZAKOPANE 33,24 34
8 15 BARTKOWSKA IGA 04 WKN WARSZAWA 33,42 32
9 30 KOMOROWSKA JULIA 05 WTS DESKI WARSZAWA 33,44 30
10 35 CIEŚLA MAJA 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 33,93 28
11 11 SZEWCZYK JULIA 05 WKN WARSZAWA 34,12 26
12 24 SOSENKO ELA 05 FRAJDA ZAKOPANE 34,50 24
13 5 KRUŻEWSKA NINA 05 WTS DESKI WARSZAWA 34,98 22
14 8 WÓJCIK ZOFIA 05 WKN WARSZAWA 35,08 20
15 26 PIĄTKOWSKA ZOFIA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 35,14 19
16 39 OKNIŃSKA JOANNA 04 POTWORY WARSZAWA 35,65 18
17 17 STĘPNIAK IGA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 35,94 17
18 34 BULANDA ZOFIA 05 POTWORY WARSZAWA 36,24 16
19 37 OBCOWSKA KINGA 05 WTS DESKI WARSZAWA 36,54 15
20 9 STĘPNIAK EMMA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 36,57 14
21 40 SPURTACZ DANIELA 05 WTS DESKI WARSZAWA 37,26 13
22 43 GĄSIENICA ROJ ALICJA 05 FRAJDA ZAKOPANE 37,62 12
23 21 HOŁÓWKA ULA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 38,56 11
24 19 OBROCHTA ALEKSANDRA 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 40,28 10
25 25 DAŁEK ALICJA 05 WTS DESKI WARSZAWA 40,42 9
26 20 GMUR NATASZA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 43,54 8
27 38 KAMIŃSKA ALINA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 50,12 7
  18 PODGÓRNI ZUZANNA 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE W  
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2005 NUMERY STARTOWE CZARNE    
               
1 62 SOSNOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA 30,54 50
2 51 BURKIEWICZ JAN 04 WKN WARSZAWA 30,69 45
3 56 KOZAKIEWICZ IWO 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 30,75 42
4 65 ZARZYCKI SZYMON 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 30,81 40
5 58 SZYMAŃSKI IGOR 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 31,05 38
6 60 WALAS KACPER 04 FRAJDA ZAKOPANE 31,17 36
7 81 GRZEGORZEWSKI MACIEJ 04 WKN WARSZAWA 31,44 34
8 53 KIERKOWSKI JULIUSZ 04 WKN WARSZAWA 31,68 32
9 63 ZDORT JAN 05 WTS DESKI WARSZAWA 32,14 30
10 55 BRAIN ALEXEI 05 FRAJDA ZAKOPANE 32,23 28
11 64 NOWACKI HENRYK 04 WTS DESKI WARSZAWA 32,38 26
11 83 BRYK BERNARD 05 WKN WARSZAWA 32,38 26
13 61 KASPRZAK MATEUSZ 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 32,45 22
14 52 WALCZUK KACPER 04 ST GS TEAM ZAKOPANE 32,55 20
15 59 KAWAŁKOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA 32,61 19
16 98 WAWRZYNIAK MATEUSZ 04 WKN WARSZAWA 32,75 18
17 71 FURMANEK MICHAŁ 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 32,83 17
18 68 BORS IWO 05 WKN WARSZAWA 32,84 16
19 69 WIELGUS MICHAŁ 05 FRAJDA ZAKOPANE 32,87 15
20 101 ŚWIĘTOCHOWSKI JAN 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 33,11 14
21 66 BAŁAŚ PAWEŁ 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 33,15 13
22 94 SZELĄG PIOTR 04 WKN WARSZAWA 33,31 12
23 70 MACYSZYN MAKSYMILIAN 04 WKN WARSZAWA 33,35 11
24 67 ZIOBROWSKI STEFAN 05 FRAJDA ZAKOPANE 33,37 10
25 92 KARWASIŃSKI GRZEGORZ 04 WTS DESKI WARSZAWA 33,69 9
26 72 KOMIEROWSKI STEFAN 04 WTS DESKI WARSZAWA 34,18 8
27 80 SZERSZENIEWICZ IWO 05 POTWORY WARSZAWA 34,26 7
28 87 BARTCZAK LEOPOLD 04 WKN WARSZAWA 34,33 6
29 86 MIELCAREK IGNACY 05 POTWORY WARSZAWA 35,02 5
30 57 LIS RAINER 05 MITAN SKI ZAKOPANE 35,19 4
31 75 FEDYK ADAM 05 FRAJDA ZAKOPANE 35,50 3
32 100 TRZEBIŃSKI PIOTR 04 WTS DESKI WARSZAWA 35,58 3
33 78 STASZEL JAKUB 04 KS FIRN ZAKOPANE 36,74 3
34 99 MATEJEK MICHAŁ 05 WKN WARSZAWA 36,78 3
35 73 HAŁADYNA HUBERT 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 37,17 3
36 84 TRZYNSKI IWO 05 WKN WARSZAWA 37,21 3
37 82 WÓJCIK PIOTR 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 37,36 3
38 74 KLONECKI WOJCIECH 05 WTS DESKI WARSZAWA 37,57 3
39 77 BODZIONY MAKSYMILIAN 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 38,82 3
40 76 BODZIONY NIKODEM 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 39,36 3
41 95 KLUŚ BARTŁOMIEJ 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 39,36 3
42 79 BACHLEDA SZELIGA KLEMENS 05 KS FIRN ZAKOPANE 39,96 2
43 102 SIKORA JAN 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 40,81 2
44 96 WOJTASIK WOJCIECH 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 41,94 2
45 89 KOSIOR MICHAŁ 05 WTS DESKI WARSZAWA 42,27 2
               
    DZIEWCZĘTA ROCZ 2002 - 2003 NUMERY STARTOWE ZIELONE    
               
1 8 HREŚKA KATARZYNA 02 KS FIRN BAŃSKA N. 29,41 50
2 3 KRÓL KAROLINA 02 KS NARCIARNIA NOWY SĄCZ 29,80 45
3 12 SKARBEK MALCZEWSKA ANNA 03 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 30,01 42
4 11 WÓJCIK OLA 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 30,20 40
5 9 KOLASA DANUTA 02 KS FIRN NOWY TARG 30,63 38
6 5 BUBIEŃCZYK ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 31,32 36
7 1 DOMINIEWSKA JOANNA 02 WKN WARSZAWA 31,33 34
8 6 KORSAK ZOFIA 02 WKN WARSZAWA 31,85 32
9 20 MICHAŁOWSKA ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 32,60 30
10 16 KEMPIŃSKA POLA 03 WTS DESKI WARSZAWA 32,67 28
11 14 SOLECKA HANNA 03 WKN WARSZAWA 32,73 26
12 10 BOGUCKA MELANIA 02 WKN WARSZAWA 33,38 24
13 19 WILCZURA ZOFIA 02 WTS DESKI WARSZAWA 33,57 22
14 15 WAWRZYNIAK EWELINA 02 WKN WARSZAWA 34,07 20
15 4 MILEJ MAJA 03 WKN WARSZAWA 34,60 19
  2 RATAJCZYK KAROLINA 03 WKN WARSZAWA W  
  22 KOMOROWSKA STEFANIA 03 WTS DESKI WARSZAWA W  
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2002-2003 NUMERY STARTOWE ZIELONE    
               
1 34 SANETRA BARTŁOMIEJ 02 MKS SKRZYCZNE SZCZYRK 28,96 50
2 39 ZWIJACZ MAREK 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 29,22 45
3 42 WALCZUK MACIEJ 02 ST GS TEAM ZAKOPANE 29,44 42
4 32 FRONCZAK MAKSYMILIAN 02 WTS DESKI WARSZAWA 29,88 40
5 33 MARCISZ MIŁOSZ 02 FRAJDA ZAKOPANE 30,40 38
6 70 ZALEWSKI SZYMON 02 WKN WARSZAWA 30,44 36
7 66 MICHALSKI STEFAN 02 WKN WARSZAWA 30,46 34
8 45 POPPE MATEUSZ 02 WKN WARSZAWA 30,57 32
9 43 NIŻNIK ADAM 02 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 30,58 30
10 35 SZKOŁA BARTOSZ 02 UKS 28 KIELCE 30,62 28
11 31 GUZIK MAKSYMILIAN 02 FRAJDA ZAKOPANE 30,69 26
12 72 KUBICKI TOMASZ 03 WKN WARSZAWA 30,75 24
13 38 LEWIŃSKI TOMASZ 02 WKN WARSZAWA 30,88 22
14 40 KASPRZAK KACPER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 30,91 20
15 44 TOMANEK JAN 03 WKN WARSZAWA 31,05 19
16 49 DĄBKOWSKI MACIEJ 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 31,08 18
17 36 ZAHRADNICZEK JAKUB 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 31,21 17
18 46 SUCHOWIAN MATEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 31,38 16
19 47 ORAWIEC SZYMON 03 KS FIRN ZAKOPANE 31,69 15
20 71 GURYN SEBASTIAN 02 WTS DESKI WARSZAWA 32,04 14
21 75 LEWIŃSKI MACIEJ 03 WKN WARSZAWA 32,26 13
22 48 FIDO ALEKSANDER 02 WKN WARSZAWA 32,33 12
23 51 DUCH JAN 03 WTS DESKI WARSZAWA 32,43 11
24 73 MACIESZCZAK WOJCIECH 03 WTS DESKI WARSZAWA 32,57 10
25 50 NAMACZYŃSKI KASJUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 32,72 9
26 58 BOROWIK MARCIN 02 WTS DESKI WARSZAWA 32,77 8
27 57 DĘBEK KACPER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 32,90 7
28 65 BOROWIK BARTOSZ 02 WTS DESKI WARSZAWA 33,25 6
29 54 RADZIWIŁŁ KONSTANTY 02 WTS DESKI WARSZAWA 33,26 5
30 53 ZDORT LUDWIK 02 WTS DESKI WARSZAWA 33,59 4
31 41 NOWACKI RYSZARD 02 WTS DESKI WARSZAWA 38,04 3
32 60 SIEWIERSKI PATRYK 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 1:01,17 3
  52 ŁOWCZOWSKI WIKTOR 02 FRAJDA ZAKOPANE W  
  69 ŁACIŃSKI ALEKSANDER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA W  
 
Wyniki  XXXVI Ligi 9stycznia 2014
Slalom Gigant -Suche
 
M. NR NAZWISKO I IMIĘ R KLUB MIASTO CZAS PKT
               
    DZIEWCZĘTA ROCZNIK 2006-2007 NUMERY STARTOWE CZERWONE    
               
1 6 KOMOROWSKA NIKOLA 06 WKN WARSZAWA 0:30,71 50
2 5 SUCHOWIAN IZABELA 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:33,21 45
3 4 TOMANEK LENA 06 WKN WARSZAWA 0:33,76 42
4 1 KOSTYRA ASIA 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:34,56 40
5 3 PALUCH MAJA 06 FRAJDA ZAKOPANE 0:35,88 38
6 2 KOLASA BARBARA 06 KS FIRN ZAKOPANE 0:35,90 36
7 23 WÓJCIAK ANIELA 07 FRAJDA ZAKOPANE 0:36,01 34
8 19 WYSOCKA JULIA 06 KS FIRN ZAKOPANE 0:36,82 32
9 9 NAWALANIEC HANNA 07 FRAJDA ZAKOPANE 0:37,27 30
10 17 NOWACKA ANIELA 06 WTS DESKI WARSZAWA 0:37,72 28
11 16 NIŻNIK ANNA 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:37,73 26
12 10 ZARZYCKA HANNA 07 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 0:38,71 24
13 14 KOMIEROWSKA HELENA 06 WTS DESKI WARSZAWA 0:40,51 22
14 30 BĄCZKOWSKA ELIZA 08 WKN WARSZAWA 0:43,30 20
15 28 MACIATA ZUZANNA 07 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:48,16 19
16 25 STACHOŃ JULIA 07 FRAJDA ZAKOPANE 0:56,87 18
  12 DAWIDEK WERONIKA 06 FRAJDA ZAKOPANE DSQ  
  29 NAWALANIEC ZOFIA 08 FRAJDA ZAKOPANE DNF  
               
               
               
zgłoszono: 29, wystartowało: 18, sklasyfikowano: 16, zdyskwalifikowano: 1 - nr 12;    
          nieukończyło: 1 - nr 29  
               
               
               
               
               
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2006-2007   NUMERY STARTOWE CZERWONE    
               
1 63 ZIÓLKOWSKI KAZIMIERZ 07 FRAJDA ZAKOPANE 0:31,43 50
2 66 CUKIER ANTONI 06 FRAJDA ZAKOPANE 0:32,38 45
3 65 FABISZEWSKI FRANCISZEK 07 MITAN SKI ZAKOPANE 0:33,52 42
4 52 SERWATOWICZ MIKOŁAJ 06 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:33,97 40
5 55 STEBELSKI ANTONI 06 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:34,31 38
6 60 WOJTIUK MACIEJ 06 FRAJDA ZAKOPANE 0:35,00 36
7 67 BĄCZKOWSKI BARTŁOMIEJ 06 WKN WARSZAWA 0:35,71 34
8 61 GALICA GRZEGORZ 07 FRAJDA ZAKOPANE 0:36,21 32
9 69 JANIK MICHAŁ 06 FRAJDA ZAKOPANE 0:36,25 30
10 62 STOLARCZYK FRANCISZEK 07   RABKA ZDR. 0:36,51 28
11 58 KOŁACIAK TYMOTEUSZ 06 FRAJDA ZAKOPANE 0:37,13 26
12 53 KULPIŃSKI ANATOL 06 MITAN SKI ZAKOPANE 0:37,65 24
13 51 GAURA SZYMON 06 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:38,08 22
14 68 WIELGUS WOJCIECH 08 FRAJDA ZAKOPANE 0:42,73 20
15 64 KLUŚ JAKUB 07 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:47,21 19
  56 LEWANDOWSKI MAKSYMILIAN 06 FRAJDA ZAKOPANE DSQ  
               
               
zgłoszono: 19, wystartowało: 16, sklasyfikowano: 15, zdyskwalifikowano: 1 - nr 56    
               
    DZIEWCZĘTA ROCZ 2004 - 2005 NUMERY STARTOWE CZARNE    
               
1 12 KACZMARCZYK MARTYNA 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:30,90 50
2 10 MAJERCZYK MARCELINA 04 FRAJDA ZAKOPANE 0:31,12 45
3 37 KOWALCZYK MARCELA 04 UKS 28 KIELCE 0:31,34 42
4 31 ZWIJACZ EWA 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:31,40 40
5 8 ZIĘBA HANNA 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:32,11 38
6 9 BAŃDO MAGDALENA 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:32,23 36
7 34 SZEWCZYK JULIA 05 WKN WARSZAWA 0:32,31 34
8 11 BARTKOWSKA IGA 04 WKN WARSZAWA 0:33,04 32
9 4 SZUMAŃSKA JOANNA 05 WKN WARSZAWA 0:33,16 30
10 3 WÓJCIK ZOFIA 05 WKN WARSZAWA 0:33,18 28
11 13 KOBZDEJ WERONIKA 04 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 0:33,33 26
12 15 MAJERCZYK ANNA 04 KS FIRN ZAKOPANE 0:33,58 24
13 1 STĘPNIAK EMMA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:33,60 22
14 2 KRUŻEWSKA NINA 05 WTS DESKI WARSZAWA 0:34,37 20
15 6 WALKOSZ LILA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 0:35,66 19
16 22 TYCNER JULIA 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:36,25 18
17 7 WALKOSZ RÓŻA 05 SNPTT - 1907 ZAKOPANE 0:36,77 17
18 20 STĘPNIAK IGA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:37,43 16
19 35 PODGÓRNI ZUZANNA 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:39,34 15
20 23 OBROCHTA ALEKSANDRA 04 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:40,00 14
21 30 GMUR NATASZA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:41,69 13
  28 CIEŚLA MAJA 04 KN SPORTEUM WARSZAWA DSQ  
  32 HOŁÓWKA ULA 05 KN SPORTEUM WARSZAWA DNF  
               
               
zgłoszono: 37, wystartowało: 23, sklasyfikowano: 21, zdyskwalifikowano: 1 - nr 28    
          nieukończyło: 1 - nr 32  
               
               
               
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2004-2005   NUMERY STARTOWE CZARNE    
               
1 56 SOSNOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA 0:29,67 50
2 67 KOZAKIEWICZ IWO 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:29,79 45
3 52 BURKIEWICZ JAN 04 WKN WARSZAWA 0:29,90 42
4 55 ZARZYCKI SZYMON 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 0:30,23 40
5 53 KIERKOWSKI JULIUSZ 04 WKN WARSZAWA 0:30,57 38
6 51 WALAS KACPER 04 FRAJDA ZAKOPANE 0:30,93 36
7 63 KASPRZAK MATEUSZ 05 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:31,34 34
8 54 WALCZUK KACPER 04 ST GS TEAM ZAKOPANE 0:31,67 32
9 96 KAWAŁKOWSKI MIKOŁAJ 04 WKN WARSZAWA 0:31,98 30
10 68 BRAIN ALEXEI 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:32,17 28
11 71 DUSZYŃSKI ANTONI 04 WKN WARSZAWA 0:32,19 26
12 92 NOWACKI HENRYK 04 WTS DESKI WARSZAWA 0:32,25 24
13 97 SZYMAŃSKI IGOR 04 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:32,39 22
14 59 ZDORT JAN 05 WTS DESKI WARSZAWA 0:32,50 20
15 62 LIS RAINER 05 MITAN SKI ZAKOPANE 0:32,63 19
16 58 TOPOROWSKI KAROL 05 MITAN SKI ZAKOPANE 0:32,66 18
17 89 BAŁAŚ PAWEŁ 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:32,93 17
18 65 ZIOBROWSKI STEFAN 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:33,13 16
19 98 CIAŁOWICZ ANTONI 04 WKN WARSZAWA 0:33,49 15
20 64 BORS IWO 05 WKN WARSZAWA 0:33,57 14
21 66 WIELGUS MICHAŁ 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:33,70 13
22 86 MACYSZYN MAKSYMILIAN 04 WKN WARSZAWA 0:34,14 12
23 78 FURMANEK MICHAŁ 04 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 0:34,36 11
24 88 KOMIEROWSKI STEFAN 04 WTS DESKI WARSZAWA 0:34,49 10
25 94 HAŁADYNA HUBERT 05 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:35,22 9
26 76 KLONECKI WOJCIECH 05 WTS DESKI WARSZAWA 0:35,94 8
27 93 FEDYK ADAM 05 FRAJDA ZAKOPANE 0:36,83 7
28 72 BODZIONY NIKODEM 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:36,84 6
29 87 BODZIONY MAKSYMILIAN 04 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:36,99 5
30 85 STASZEL JAKUB 04 KS FIRN ZAKOPANE 0:37,10 4
31 82 BACHLEDA SZELIGA KLEMENS 05 KS FIRN ZAKOPANE 0:39,44 3
  57 GRZEGORZEWSKI MACIEJ 04 WKN WARSZAWA DSQ  
  61 WÓJCIK PIOTR 05 KN SPORTEUM WARSZAWA DNF  
  90 WAWRZYNIAK MATEUSZ 04 WKN WARSZAWA DNF  
               
zgłoszono: 48, wystartowało: 34, sklasyfikowano: 31, zdyskwalifikowano: 1 - nr 57    
          nieukończyło: 2 - nr 61, 90  
               
    DZIEWCZĘTA ROCZ 2002 - 2003 NUMERY STARTOWE ZIELONE    
               
1 13 KRÓL KAROLINA 02 KS NARCIARNIA NOWY SĄCZ 0:28,49 50
2 8 HREŚKA KATARZYNA 02 KS FIRN BAŃSKA N. 0:28,63 45
3 3 REWERELLI MELANIA 02 WKN WARSZAWA 0:29,17 42
4 1 SKARBEK MALCZEWSKA ANNA 03 SN PTT - 1907 ZAKOPANE 0:29,77 40
5 4 RATAJCZYK KAROLINA 03 WKN WARSZAWA 0:29,83 38
6 5 WÓJCIK OLA 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:30,00 36
7 11 KORSAK ZOFIA 02 WKN WARSZAWA 0:30,78 34
8 16 BUŚKO OLIWIA 03 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 0:30,89 32
9 15 DOMINIEWSKA JOANNA 02 WKN WARSZAWA 0:31,06 30
10 9 BOGUCKA MELANIA 02 WKN WARSZAWA 0:31,14 28
11 2 BUBIEŃCZYK ALEKSANDRA 03 WKN WARSZAWA 0:31,22 26
12 6 KOLASA DANUTA 02 KS FIRN NOWY TARG 0:31,26 24
13 24 WAWRZYNIAK EWELINA 02 WKN WARSZAWA 0:31,88 22
14 25 SOLECKA HANNA 03 WKN WARSZAWA 0:32,24 20
15 14 MILEJ MAJA 03 WKN WARSZAWA 0:32,47 19
16 20 PACAŁOWSKA POLA 02 WKN WARSZAWA 0:33,19 18
17 23 MISZCZAK OLGA 02 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 0:33,42 17
18 19 KĄDZIOŁKA OLIWIA 03 UKN LAWORTA USTRZYKI D. 0:34,89 16
19 22 SZUMAŃSKA JULIA 03 WKN WARSZAWA 0:35,01 15
20 26 WIERZBIK MARTYNA 03 WKN WARSZAWA 0:35,07 14
               
zgłoszono: 26, wystartowało: 20, sklasyfikowano: 20,      
               
    CHŁOPCY ROCZNIK 2002 - 2003 NUMERY STARTOWE ZIELONE    
               
1 48 SANETRA BARTŁOMIEJ 02 MKS SKRZYCZNE SZCZYRK 0:28,78 50
2 50 ZWIJACZ MAREK 03 UKS ZAKOPIAŃSKI ZAKOPANE 0:29,02 45
3 44 LEWIŃSKI TOMASZ 02 WKN WARSZAWA 0:29,31 42
4 53 MARCISZ MIŁOSZ 02 FRAJDA ZAKOPANE 0:29,36 40
5 52 WALCZUK MACIEJ 02 ST GS TEAM ZAKOPANE 0:29,41 38
6 55 FRONCZAK MAKSYMILIAN 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:29,74 36
7 45 POPPE MATEUSZ 02 WKN WARSZAWA 0:30,19 34
  49 TOMANEK JAN 03 WKN WARSZAWA 0:30,19 34
9 78 NOWACKI RYSZARD 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:30,40 30
10 62 KRUPA-FRYCZ 02 MKS SKRZYCZNE SZCZYRK 0:30,42 28
11 81 SZKOŁA BARTOSZ 02 UKS 28 KIELCE 0:30,46 26
12 41 GUZIK MAKSYMILIAN 02 FRAJDA ZAKOPANE 0:30,48 24
13 43 NIŻNIK ADAM 02 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:30,56 22
14 60 KASPRZAK KACPER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:30,65 20
15 71 ZAHRADNICZEK JAKUB 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:30,90 19
16 47 SUCHOWIAN MATEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:30,93 18
17 66 MAŁACHOWSKI JAKUB 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:31,00 17
18 63 ORAWIEC SZYMON 03 KS FIRN ZAKOPANE 0:31,08 16
19 76 FIDO ALEKSANDER 02 WKN WARSZAWA 0:31,27 15
20 77 DĄBKOWSKI MACIEJ 03 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:31,42 14
21 42 ZATOŃSKI LEW 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:31,46 13
22 80 BIERNACKI MIKOŁAJ 02 WKN WARSZAWA 0:31,48 12
23 59 NAMACZYŃSKI KASJUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:32,35 11
24 64 DUCH JAN 03 WTS DESKI WARSZAWA 0:32,51 10
25 68 SOSNOWSKI MAKSYMILIAN 02 WKN WARSZAWA 0:32,60 9
26 69 ŁOWCZOWSKI WIKTOR 02 FRAJDA ZAKOPANE 0:32,89 8
27 65 ZDORT LUDWIK 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:33,07 7
28 70 RADZIWIŁŁ KONSTANTY 02 WTS DESKI WARSZAWA 0:33,33 6
29 61 BOBAK TADEUSZ 03 MUKS ŚMIG HARENDA ZAKOPANE 0:33,84 5
30 58 DĘBSKI MICHAŁ 03 FRAJDA ZAKOPANE 0:34,02 4
31 79 DĘBEK KACPER 02 KN SPORTEUM WARSZAWA 0:46,18 3
               
zgłoszono: 41, wystartowało: 31, sklasyfikowano: 31,      
             
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
       
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
     
               
             
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
     

realizacja stronywww

afyon escort afyon escort afyon escort afyon escort bodrum escort bodrum escort bodrum escort bodrum escort bolu escort bolu escort bolu escort ısparta escort ısparta escort ısparta escort